У Києві розкажуть про сучасне українське мистецтво в умовах війни

7 березня арт-критик та публіцист Костянтин Дорошенко прочитає в PinchukArtCentre лекцію на тему «Мистецтво війни. Сучасне мистецтво України та російсько-український військовий конфлікт».

Під час заходу Костянтин розповість про те, як українські художники реагують на військовий конфлікт на сході України і про те, чи є місце гуманізму у військовій тематиці. Лекція була підготовлена для виступу в Університеті Вашингтона та Лі (Лексінгтон, Віргінія, США), де автор і презентував її на початку року.

Початок заходу – о 19:00.

Місце проведення – 4-й поверх галереї (експозиційний простір виставки Future Generation Art Prize 2019).

Вхід вільний, однак необхідно зареєструватись за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

С Николь Кидман и Шарлиз Терон: вышел трейлер фильма о харрасменте на канале Fox

Киностудия Lionsgate презентовала первый трейлер предстоящей ленты «Bombshell» (Бомба). Картина основана на реальных событиях и рассказывает о скандале, случившемся на ...

За останні 5 років в прокат вийшло 110 українських стрічок

Із 2014 по 2019 роки в український прокат вийшли 110 вітчизняних повнометражних фільмів, загальний бокс-офіс склав понад 472 мільйони гривень, ...

Поринь у світ музики разом з Miller: бренд виступить партнером фестивалю Brave! Factory Festival

24-25 серпня у Києві відбудеться фестиваль електронної музики Brave! Factory Festival. Відомий пивний бренд Miller Genuine Draft компанії AB InBev Efes Україна стане офіційним спонсором заходу.