У Києві розкажуть про сучасне українське мистецтво в умовах війни

7 березня арт-критик та публіцист Костянтин Дорошенко прочитає в PinchukArtCentre лекцію на тему «Мистецтво війни. Сучасне мистецтво України та російсько-український військовий конфлікт».

Під час заходу Костянтин розповість про те, як українські художники реагують на військовий конфлікт на сході України і про те, чи є місце гуманізму у військовій тематиці. Лекція була підготовлена для виступу в Університеті Вашингтона та Лі (Лексінгтон, Віргінія, США), де автор і презентував її на початку року.

Початок заходу – о 19:00.

Місце проведення – 4-й поверх галереї (експозиційний простір виставки Future Generation Art Prize 2019).

Вхід вільний, однак необхідно зареєструватись за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Gogle представляет проект “Автентична Україна”

Проект “Автентична Україна” представляет собой уникальное виртуальное пространство, содержащее коллекцию аутентичных аудио и визуальных примеров украинской айдентики.

Вышел трейлер «Истории игрушек 4»

Disney презентовал официальный трейлер анимационного фильма «История игрушек 4». В новой части мультфильма семью игрушек ожидает пополнение – пластиковая вилка ...

Дэвид Линч запустил онлайн-курс о креативности и кино

Кинорежиссер Дэвид Линч запустил онлайн-курс о креативности и кинематографе на платформе MasterСlass. «Оскароносный режиссер триллера «Малхолланд-драйв» обучает кросдисциплинарному креативному процессу. ...