У прокат виходить українсько-польський містичний трилер «Ефір»

21 лютого в національний прокат виходить містичний трилер режисера Кшиштофа Зануссі «Ефір», створений у копродукції з Польщею, за підтримки Держкіно України.

Події у стрічці розгортаються на початку ХХ століття. У центрі сюжету – військовий лікар, який зухвало проводить наукові експерименти з ефіром. Він прагне отримати безмежну владу над людьми, над їхнім тілом і волею. І за успіх експерименту він не боїться віддати душу темряві.

До акторського складу увійшли Яцек Понедзялек, Жольт Ласло, Остап Вакулюк, Анджей Хира, Марія Рябошапка, Станіслав Колокольніков, Рафаль Мохр, Малгожата Притулак, Олександр Логінов, Остап Ступка.

Нагадаємо, минулого тижня відбулась прем’єра вітчизняного роуд-муві «Продюсер».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Украинская компания разработала робота-официанта

Украинская компания SB Robotics разработала новинку — робота-официанта. Робот предназначен для работы в заведениях общественного питания.

Самая длинная реклама — у Украинского маркетинг-форума. И она призывает к краткости

Украинский маркетинг-форум, который пройдёт 16-17 апреля, запустил второй рекламный флайт. Два ролика длятся по часу, а их слоган — МНШ СЛВ! Также кампания включала наружную рекламу, принтовый и диджитал макеты, где идея воплощалась словесным методом.

Нове бачення України: конкурс PITCH UA офіційно розпочався

18 березня відбулась презентація першого конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA. Захід зібрав понад 130 ...