У столичній книгарні обговорять перспективи української масової літератури

28 лютого у столичній книгарні «Є» відбудеться дискусія на тему «Популярна література в Україні: чи породить попит пропозицію», у якій візьмуть участь літературна критикиня Софія Філоненко та письменник Владислав Івченко.

Учасники заходу дискутуватимуть, чи може український масліт витримати конкуренцію із зарубіжним, а також із кіно, коміксами та комп’ютерними іграми. Розглянуть жанрові кордони та імідж популярної літератури, говоритимуть про авторів, які намагаються поєднувати «високу полицю» та популярні тексти, а також поміркують, що популярна література може розповісти світові про Україну та українців.

Початок – о 18:30. Вхід вільний.

Адреса книгарні: Київ, вул. Лисенка, 3, (метро «Золоті ворота»).

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Премию Оруэлла получили две книги о конфликте в Северной Ирландии

Две книги о конфликте в Северной Ирландии стали лауреатами премии Джорджа Оруэлла. Об этом сообщает британское издание The Guardian. Экспериментальный ...

Warner Bros. впервые возглавила женщина

Впервые в истории киностудии Warner Bros. компанию возглавила женщина. Ею стала бывшая руководительница BBC America Энн Сарноф, пишет The Hollywood ...

Коллекция Unobstructed – удобная одежда для людей с ограниченной подвижностью

Дизайнер Лили Пазмани задалась целью создать линейку одежды, которая была бы удобной для людей с инвалидностью, но при этом оставалась стильной и современной.