FOCUS 2019: українські професіонали аудіовізуальної індустрії вирушають до Лондона

3 та 4 грудня в Лондоні відбудеться одна з важливих копродукційних подій аудіовізуальної індустрії Європи – міжнародна виставка FOCUS: The Meeting Place for International Production. Вже другий рік поспіль за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Української кіноасоціації ...

5G за один день. Global Inspiring Forum — 2019

28 ноября 2019 года в Ramada Hall состоится G;obal Inspring Forum. 5 выдающихся спикеров за 1 день поделятся своим вдохновение, драйвом и видением будущего успешного бизнеса.

У Києві проведуть захід FEDORIV Method, на якому розкажуть про основи роботи Fedoriv Agency

9 листопада у Києві відбудеться івент про методи й підходи до роботи однієї із найвідоміших агенцій України – FEDORIV. За ...

Creative Business Transformation Lions: новая категория на фестивале Cannes Lions – 2020

Работы-номинанты в этой категории должны продемонстрировать, как именно им удалось повлиять на основные функции бизнеса, и доказать, что эти перемены были на пользу компании, сотрудникам или потребителям.

У який момент народжується лояльність покупця

“Вже у 2020 році досвід, який отримує клієнт, буде важливіший за ціну і навіть за сам продукт”, – такою заявою від Матса Густафссона, засновника агенції Wednesday Relations (Стокгольм), відкрився 15 Міжнародний форум “Лояльний покупець: де у нього кнопка?”.

Як масштабувати бізнес на глобальний ринок. Повна програма конференції GRANULA

Тема GRANULA 2019 року – Global Ukraine. Масштабування українських компаній на зовнішні ринки. Конференція відбудеться 14 листопада в UNIT.city, модератор заходу Юлія Карпушина, CEO Amplifi Ukraine.

Легенда рекламної індустрії Жак Сегела приїжджає до Києва

Всесвітньо відомий політтехнолог, співвласник міжнародної комунікаційної групи Havas Group, Жак Сегела (Jacques Séguéla), відвідає Україну і виступить на Київському міжнародному економічному форумі.

Як у Києві минув бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020»

28 жовтня у готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv відбувся бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020», який організувала Асоціація корпоративних медіа ...

Comic Con Ukraine 2019

Фестиваль добра и популяризация поп-культуры: интервью с организаторами Comic Con Ukraine

О внутренней кухне фестиваля популярной культуры Comic Con Ukraine, судебных разбирательствах и других сложностях, а также о проблеме восприятия темы комиксов и косплея в Украине рассказывают Аркадий Медведев и Артем Прядка.