24 години — 1 журнал. Асоціація Креативних Індустрій взяла участь у створенні другого видання унікального журналу UkraЇnext

19 жовтня топові журналісти, дизайнери, фотографи, редактори, ілюстратори зібрались разом для створення спільного медіапродукту — журналу UkraЇnext. «Журналу, який може ніколи не потрапити на папір, але задля появи якого три десятки людей поклали свою суботу-неділю, — пише Павло Новіков, журналіст, ведучий «Радіо НВ» та лідер проекту UkraЇnext, у колонці редактора. — Музика, Філософія та Математика визначили весь номер. Джон Неш (Нобелівський лауреат з економіки) вважав, що саме ці науки — найближчі сестри».

Перший номер UkraЇnext світ побачив 10 років тому. Це була українська версія флеш-мобу «журнал за 24 години», який провели влітку 2009 року в Данії. Там за добу зробили 24 шпальти у розважальному форматі. У жовтні того ж року в «Інтерньюз-Україна» (Київ) вперше зробили український проект. Тоді під час брейншторму команда відповідала на запитання «А якою має бути Україна-next: у науці, суспільстві, політиці, шоу-бізнесі, кіно…». Так, вийшло 48 шпальт і 4 обкладинки, а надруковано було 32 примірники — по одному на кожного учасника.

Цього року редакція спробувала знайти відповіді на запитання:

  • Якою, з огляду на останнє десятиріччя, є нинішня ідея про Україну-next?
  • Хто за що бореться і якими ми повернемось з цієї війни?
  • І найголовніше: чи можливо таке, що в час руйнування класичних інституцій, час популістів і час кризи суспільної довіри по всьому світу, саме Україна стане не проблемою, а рішенням для цілого світу? Чи під силу нам зробити Україну державою світового рівня, якщо ми навчимось об’єднуватись між собою?

Як це працює?

Люди, які зголосилися взяти участь у створенні журналу, зібрались у редакції НВ у суботу, 19 жовтня. О 10:00 почалась креативна сесія, під час якої команда визначилась із наповненням майбутнього журналу: загальна концепція, рубрики/розділи, матеріали.

Зворотній відлік розпочато.Вже зараз починає свою роботу редакція журналу UkraЇnext і рівно за добу представить історичний примірник.Асоціація Креативних Індустрій долучається із розробкою "Брейнсторм Арена" для того, щоб завдяки формату брейнстормінгу редакція могла сформувати рубрики та тематики видання.Надалі за ходом створення журналу можна слідкувати в текстовій трансляції на сайті petrimazepa.com

Gepostet von Creativity Days Ukraine am Samstag, 19. Oktober 2019

Далі концепції та задачі для конкретних матеріалів в розділах обговорювались під час паралельних креативних сесій Brainstorm Arena (онлайн-платформа, що дозволяє залучати експертів онлайн з будь-якої точки світу і скорочує час на генерацію та обговорення ідей — внесок Асоціації креативних індустрій). Далі — «рутинна» журнальна робота: журналісти писали, фотографи знімали, верстальники верстали.

І ось результат: журнал можна знайти за посиланням.

Асоціація Креативних індустрій не тільки технічно підтримала непересічний проект. В журналі опубліковано статтю в якій висвітлено позицію Асоціації стосовно шляхів і рішень, завдяки яким бізнес і креатив можуть реально покращити рівень життя та суспільної думки в Україні.

«Ми не могли не скористатися такою унікальною можливістю, яка надається раз на 10 років, — зазначив Голова Асоціації Креативних Індустрій, Офіційний Представник Cannes Lions в Україні Костянтин Кузнєцов. — Такий проект має всі шанси стати гучним та ефективним рупором креативного співтовариства, адже медіа — це одна з найвпливовіших та найдинамічніших креативний індустрій. Завдяки організаторам проекту ми змогли донести своє бачення розвитку креативності як обов’язкової передумови успішного розвитку країни»

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.