Експерти EPAM, WIX, Vintage і POPEL Agency поділяться інсайтами на UNDERCONFERENCE

Столичний креативний простір UNDERHUB запускає новий формат заходів — щомісячні тематичні міні-конференції UNDERCONFERENCE. Перша подія буде присвячена WEB/UX/UI. Захід відбудеться 22 червня. Початок – о 9:00.

Спікери розкажуть про те, як балансувати на грані між бажаннями замовника і потребами користувача, створювати сайти, які полюбить користувач, організувати ідеальну дизайн-команду та як використовувати в роботі WEB/UX/UI-тренди. Також відвідувачі дізнаються про те, як розвиватися junior- і middle-фахівцям на ринку.

На заході виступатимуть:

  • Павло Білащук, Senior HCI Designer в EPAM
  • Олег Карапузов, Head of UX Department в Vintage Web Production
  • Наталія Гагаріна, Product Designer в DeviantArt / WIX
  • Анатолій Попель, керівник проекту Creative Practice
  • Артем Морозов, дизайн-директор в POPEL Agency

Подія буде корисна представникам бізнесу і власникам компаній, менеджерам проектів, веб-дизайнерам і веб-розробникам, HR-фахівцям.

Кількість офлайн-місць — 40, але всі охочі можуть приєднатися до онлайн-трансляції конференції.

Більше про програму, спікерів і доповіді можна дізнатися на сайті конференції: https://cases.media/event/underconference-web-ux-ui.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

24 години — 1 журнал. Асоціація Креативних Індустрій взяла участь у створенні другого видання унікального журналу UkraЇnext

19 жовтня топові журналісти, дизайнери, фотографи, редактори, ілюстратори зібрались разом для створення спільного медіапродукту — журналу UkraЇnext.

На бізнес-форумі «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020» визначать найкраще корпоративне медіа України

28 жовтня у столичному готелі Radisson Blu Hotel відбудеться бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020», який організовує Асоціація корпоративних медіа ...

Борьба за 50 000 гривен: ведущие IT-компании проведут Хакатон для студентов

26-27 октября в инновационном парке Unit.City пройдет Хакатон, где студенты ведущих инженерных вузов будут соревноваться за главный приз от генерального ...