Як вберегтися від піратського контенту. Спеціалізований семінар для журналістів

Всесвітня організація захисту інтелектуальної власності спільно з Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України проведуть семінар для журналістів щодо питань захисту інтелектуальної власності.

Боротьба з крадіжкою контенту в Україні – процес безперервний, довготривалий, але перспективний та економічно виправданий. Адже, кожен споживач контенту сприяє або не сприяє розвитку інтелектуальної сфери в Україні. Як пересічна людина на це впливає? Яка ситуація сьогодні на ринку медіа з порушенням інтелектуальної власності та що робити, щоб цьому запобігти? Відповіді можна отримати під час спільного семінару для журналістів з питань інтелектуальної власності, організованого Всесвітньою організацією захисту інтелектуальної власності та Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України 26 листопада.

Відвідувачі семінару отримають відповіді на такі запитання:

  • Як користувачі стають співучасниками порушення авторських прав і навіть не підозрюють про це?
  • Як відрізнити легальний контент від піратського?
  • Яким чином, захист інтелектуальної власності впливає на розвиток країни в цілому?

Для ефективної комунікації під час семінару та вибору максимально цікавої тематики просимо відповісти на запитання за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

MEGOGO запускає серію майстер-класів про IT та нові медіа

Відеосервіс MEGOGO запускає серію технологічних майстер-класів «MEGOGO IT&Media Marathon», що складатимуться із п’яти подій, кожна із яких розповідатиме про інноваційний продукт від ідеї до його реалізації.

FOCUS 2019: українські професіонали аудіовізуальної індустрії вирушають до Лондона

3 та 4 грудня в Лондоні відбудеться одна з важливих копродукційних подій аудіовізуальної індустрії Європи – міжнародна виставка FOCUS: The Meeting Place for International Production. Вже другий рік поспіль за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Української кіноасоціації ...

Автор «Стратегії блакитного океану» Чан Кім виступить у Києві

Автор бестселеру «Стратегія блакитного океану», один із найкращих світових мислителів та гуру менеджменту, професор Чан Кім прочитає 16 листопада у Києві єдину лекцію. Його виступ відбудеться у межах організованого енергетичною компанією ДТЕК стратегічного діалогу, під час якого йтиметься про те, ...