KMW CoProduction Meetings — створені, щоби об’єднувати

18 та 19 вересня 2019 року українські продюсери матимуть унікальну нагоду розглянути пропозиції іноземних колег щодо співпраці над проектами, а також запропонувати свої проекти під час серії зустрічей із закордонними продюсерами, які можуть стати ефективними партнерами для кіно- та телепроектів.

Ці зустрічі відбудуться в межах KMW CoProduction Meetings– копродукційного івенту KYIV MEDIA WEEK (KMW), найбільшого щорічного медіафоруму Центральної та Східної Європи.

KMW CoProduction Meetings – секція, створена для посилення міжнародної копродукції у виробництві кіно та серіалів, що є в програмі форуму з 2013 року. Проте, цьогоріч захід відбудеться в оновленому форматі. Зокрема, він буде повністю безкоштовним для українських учасників: аби на нього потрапити, потрібно лише зареєструватися онлайн. Це стало можливим завдяки Українському культурному фонду (УКФ), адже проект KMW CoProduction Meetings 2019 здійснюється за підтримки УКФ в рамках програми Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору #ЗаПідтримкиУКФ.

Навряд чи можна переоцінити важливість копродукції для розвитку української аудіовізуальної індустрії. Адже спільне виробництво – це не лише залучення іноземних коштів, але і стимулювання розвитку українських сервісів, популяризація вітчизняних знімальних локацій, розширення можливостей для міжнародної дистрибуції, та й загалом, комплексна інтеграція нашої держави у сучасний світовий контекст. Ось лише декілька проектів, які останнім часом змусили світ говорити про Україну. Цьогорічний серіал HBO «Чорнобиль», що став найретинговішим в історії за версією порталу IMDb. Українська компанія POSTMODERN (FILM.UA Group) долучилася до створення CGI для нього, а Radioaktive Film – до зйомок проекту на території України. Не можна не згадати фільм «Ціна правди» (Mr. Jones) Аґнєшки Голланд із Джеймсом Нортоном, Ванессою Кірбі та Пітером Сарсґаардом (копродукція Польщі, Великобританії та України), що брав участь у головному конкурсі Берлінале–2019.

Цілком можливо, що за результатами KMW CoProduction Meetings 2019 цей список поповниться не менш гучними проектами, адже організатори прагнуть створити всі умови для максимально ефективної співпраці продюсерів з різних країн та українських учасників.

«Можна сказати, що KMW CoProduction Meetings певною мірою заощаджує українським продюсерам час та гроші, адже це – унікальна можливість безкоштовно побувати на великому копродукційному івенті міжнародного рівня навіть не виїжджаючи з країни, – каже Алла Преловська, кураторка проекту, менеджерка компанії Media Resources Management, що є організатором KMW. – На індивідуальних зустрічах з іноземними колегами наші продюсери матимуть змогу особисто представити свої проекти та ознайомитися з пропозиціями міжнародних партнерів. Цей формат сприятиме швидшому втіленню копродукційних ідей в реальність».

У перший день KMW CoProduction Meetings 2019 відбудеться презентація компаній та міжнародних проектів, що мають потенціал для партнерства або копродукції з нашою державою, панельна дискусія про копродукцію з Україною, до того ж учасники матимуть час для неформального спілкування. Другий день буде присвячено індивідуальним зустрічам з іноземними продюсерами, що мають великий досвід роботи в копродукції та вже засвідчили свій інтерес до співпраці з Україною.

Важливо зазначити, що реєстрація учасників відбувається окремо на кожен день KMW CoProduction Meetings 2019.

Для планування індивідуальних зустрічей другого дня організаторами буде проведено попередній відбір учасників на основі поданих ними онлайн-заявок, в яких необхідно надати інформацію про проекти, які пропонуються на розгляд іноземним продюсерам (максимум – 2), дані про продюсерський досвід і попередні реалізовані проекти. Зате реєстрація на перший день заходу не має жодних додаткових умов – треба лише подати онлайн-заявку на участь та дочекатись відповіді з підтвердженням.

KMW CoProduction Meetings 2019 відбудеться 18 та 19 вересня в Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5). Зареєструватися можна на сайті за посиланням. Запити на реєстрацію на кожен з днів приймаються до 26 серпня 2019 року.

Незабаром буде оголошено імена закордонних учасників KMW CoProduction Meetings 2019, що приїдуть до Києва у пошуках українських партнерів. Аби бути в курсі новин заходу, підписуйтесь на подію KMW CoProduction Meetings 2019 у Facebook та слідкуйте за оновленнями на сайті й офіційній Facebook-сторінці KYIV MEDIA WEEK

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.