Столичні журналісти-розслідувачі проведуть безкоштовну екскурсію «Київ корупційний»

18 травня журналісти-розслідувачі проекту «Наші гроші» Олексій Шалайський та Юрій Ніколовов проведуть авторську екскурсію «Київ корупційний». Під час прогулянки вони розкажуть про корупційні схеми, пов’язані з центральними кварталами столиці.

Зокрема, учасники екскурсії дізнаються більше про сумнозвісні «червоні каштани Бріоті», які зацвіли білим, та тих, хто заробив на цій махінації. Екскурсоводи розповідатимуть про задешево придбану нерухомість на Хрещатику, землю під заводом «Арсенал», знайдені скарби в одній із квартир на Пасажі, веселе теперішнє «вертолітного майданчика Януковича» та темне минуле новобудови біля Маріїнського парку.

Початок екскурсії – о 15:00. Тривалість: 2-3 години.

Участь у заході безкоштовна, однак необхідно заздалегідь зареєструватись за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

IY Форум Креативних Індустрій: як минув перший день

19 вересня гостинні зали UNIT.City і Академії ДТЕК приймали у себе учасників та гостей першого дня Форуму Креативних Індустрій. Головною ...

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Команда CASES принимает работы по дизайну, рекламе и копирайтингу для рецензирования на CASES: Review

20 сентября в рамках IV Форума Креативных Индустрий состоится большое CASES: Review с участием команды экспертов образовательной платформы Creative Practice. ...