Столичні журналісти-розслідувачі проведуть безкоштовну екскурсію «Київ корупційний»

18 травня журналісти-розслідувачі проекту «Наші гроші» Олексій Шалайський та Юрій Ніколовов проведуть авторську екскурсію «Київ корупційний». Під час прогулянки вони розкажуть про корупційні схеми, пов’язані з центральними кварталами столиці.

Зокрема, учасники екскурсії дізнаються більше про сумнозвісні «червоні каштани Бріоті», які зацвіли білим, та тих, хто заробив на цій махінації. Екскурсоводи розповідатимуть про задешево придбану нерухомість на Хрещатику, землю під заводом «Арсенал», знайдені скарби в одній із квартир на Пасажі, веселе теперішнє «вертолітного майданчика Януковича» та темне минуле новобудови біля Маріїнського парку.

Початок екскурсії – о 15:00. Тривалість: 2-3 години.

Участь у заході безкоштовна, однак необхідно заздалегідь зареєструватись за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Києві відбудеться конференція Social Media Week Kyiv за участю The Next Web та Укрпошти

12-13 червня в Києві відбудеться друга міжнародна конференція про соціальні медіа, маркетинг і комунікації Social Media Week Kyiv. Захід надасть ...

Експерт сценарної майстерності Стів Каплан проведе в Києві дводенний семінар

20 та 21 червня в Києві на семінарі «Шлях Комічного Героя» експерт сценарної майстерності Стів Каплан розповість, як створити персонаж ...

Пять реформаторов на сцене Cannes Lions-2019

В июне мы возвращаемся, и в этом году наш список гостей еще интереснее. Не упустите шанс послушать выступления представителей самых влиятельных мировых брендов, креаторов и известных фигур современной культуры.