У червні в Києві відбудеться 146 Startup Battle

Startup.Network запрошує приєднатися до 146 Startup Battle, який відбудеться у київському бізнес-центрі «Senator» 19-го червня. Мета заходу – допомогти перспективним підприємцям знайти інвестора і дати відповідь на найголовніше запитання інвесторів та бізнес-ангелів – у що вкласти гроші.

Участь у Startup Battle безкоштовна для одного представника відібраних стартапів. Щоб подати заявку, потрібно зареєструвати Startup, заповнити Анкету на сторінці події: https://battle.startup.network/events/391959/

Реєстрація триватиме до 12-го червня.

На заході в кожного учасника є 3 хвилини на презентацію та 3 хвилини на те, щоб відповісти на питання журі. Переможцем стане стартап, який набере найбільшу кількість балів за результатами онлайн-голосування суддів.

146 Startup Battle складатиметься з двох етапів:

З 17:00 до 18:00 – панельна дискусія;

З 18:00 до 18:15 – перерва на каву;

З 18:15 до 20:00 – презентації стартапів.

Тим, хто ще не готовий презентувати свій стартап, в пошуках ідеї для стартапу, або шукає у що інвестувати, організатори пропонують завітати у якості гостя.

Квитки для гостей за посиланням.

Час заходу: 19 червня, 17:00 — 20:00.

Адреса: Київ, бізнес-центр «Senator», вул. Московська, 32/2, 16 поверх, офіс KPMG.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Нейросеть научили искать на видео целующихся людей

Разработчики из Стэнфордского университета представили алгоритм, который автоматически определяет на видео целующихся людей.

Вред бумажных чеков для здоровья. В чем преимущество электронных чеков?

Задумывался ли кто-то о том, насколько фатально на каждого из нас влияют обычные кассовые чеки? Экологи всего мира бьют тревогу и выступают за их отмену. Давайте разберемся, почему.

Дизайнер Ми Чжоу предлагает делать бутылочки для шампуня из мыла, а не из пластика

По подсчетам, каждый человек за свою жизнь использует (и выбрасывает) около 800 бутылок шампуня. И все это тоже вносит свою лепту в загрязнение мира пластиком.