У червні в Києві відбудеться 146 Startup Battle

Startup.Network запрошує приєднатися до 146 Startup Battle, який відбудеться у київському бізнес-центрі «Senator» 19-го червня. Мета заходу – допомогти перспективним підприємцям знайти інвестора і дати відповідь на найголовніше запитання інвесторів та бізнес-ангелів – у що вкласти гроші.

Участь у Startup Battle безкоштовна для одного представника відібраних стартапів. Щоб подати заявку, потрібно зареєструвати Startup, заповнити Анкету на сторінці події: https://battle.startup.network/events/391959/

Реєстрація триватиме до 12-го червня.

На заході в кожного учасника є 3 хвилини на презентацію та 3 хвилини на те, щоб відповісти на питання журі. Переможцем стане стартап, який набере найбільшу кількість балів за результатами онлайн-голосування суддів.

146 Startup Battle складатиметься з двох етапів:

З 17:00 до 18:00 – панельна дискусія;

З 18:00 до 18:15 – перерва на каву;

З 18:15 до 20:00 – презентації стартапів.

Тим, хто ще не готовий презентувати свій стартап, в пошуках ідеї для стартапу, або шукає у що інвестувати, організатори пропонують завітати у якості гостя.

Квитки для гостей за посиланням.

Час заходу: 19 червня, 17:00 — 20:00.

Адреса: Київ, бізнес-центр «Senator», вул. Московська, 32/2, 16 поверх, офіс KPMG.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

OPEN CALL для сімейних бізнесів: стартував конкурс Family Business Awards Ukraine 2019

Вперше в Україні проходить конкурс «Найкращий сімейний бізнес року», організований Асоціацією власників сімейних компаній України FBN Україна в партнерстві з компаніями «Делойт» в Україні та IdeasFirst.

Цвет Vantablack уже не самый темный черный

Инженеры Массачусетского технологического института разработали материал, который в 10 раз темнее, чем самый темный черный, известный до сих пор.

У Києві влаштують дискусію «Українські медіа: між зневагою та відповідальністю»

17 вересня у Кримському домі відбудеться дискусія на тему «Українські медіа: між зневагою та відповідальністю». У заході візьмуть участь засновник ...