У Києві проведуть конференцію з реклами в соціальних мережах Ad Insight

15 листопада рекламна агенція Median ads & School, конференція SMM Rocks та креативна агенція NGN.agency організовують конференцію з реклами в соціальних мережах — Ad Insight.

Захід об’єднає 13 спікерів з 5 країн, які поділяться власними стратегіями та підходами, що принесли колосальні результати їх компаніям. Загалом, на заході прозвучить 9 доповідей, під час яких можна буде ознайомитися з унікальними тактиками та практичними кейсами від топових фахівців.

Кожен відвідувач зможе взяти участь в одному з 3 воркшопів та прокачати свої практичні навички: Facebook Pixel & Google Tag Manager, Post-click Сonversion Rate Optimization та розробка структур рекламних кампаній та комунікацій в креативах.

Також гостей очікує панельна дискусія та нетворкінг.

Ділитись інсайтами будуть Євген Мокін (Median ads & School), Андрій Осіпов (Школа веб-аналітики Андрія Осіпова), Олексій Ткачук (Setters), Євген Тимошенко (Genesis), Катерина Галіна (Aitarget), Володимир Галіка (NGN.agency), Павло Антонов (Httpool) та інші. Організатори запросили спікера із США, який витрачає на рекламу $40 мільярдів на рік, — Олександра Федотова, засновника Af Media LLC.

Захід відбудеться у конференц-холі «Депо».

Дізнатись більше інформації про конференцію та придбати квиток можна за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Ельдорадо починається Велика Смажка

Велика смажка в Ельдорадо – це зухвалий гумор, який BBDO Ukraine та Ельдорадо дозволили собі у Чорну п’ятницю, щоб розповісти про великі знижки і трохи побешкетувати.

ISD Group вручили «золото» на берлінському фестивалі Ciclope

8 листопада агенція ISD Group отримала «золото» на фестивалі реклами та відео Ciclope Festival в Берліні. Журі відзначило їхній проект AI VERSUS, який ...

Анна Гром и Сергей Родинов, Rockets Event Agency: У каждого человека есть предрасположенность к своему делу

«Креатив нужно регулярно прокачивать». Услышать такую фразу сегодня приходится довольно часто. Что за ней стоит? Об этом и обо всем что около мы задали вопросы сооснователям и руководителям Rockets Event Agency Анне Гром и Сергею Родинову