У Києві відбудеться презентація Havas Talks: the Future of Trust

17 липня в Unit City відбудеться лекція Havas Talks: the Future of Trust, в рамках якої будуть висвітлені дані глобального дослідження Havas – Prosumer Report. Цей звіт цілком і повністю присвячений довірі.

Кому люди довіряють більше — блогерам або журналістам, місцевій владі або державній, сусідам або поліції, церкві або суспільству?

Окремий фокус заходу — довіра до компаній і брендів. Під час заходу Наталя Деянова, Chief Strategy Officerу Havas Creative Group Ukraine розповість про те, які чинники формують і впливають на цей вид довіри.

Також поговоримо про те, як відрізняються погляди просьюмерів і масових споживачів на глобальному рівні та чим українські споживачі різняться від представників інших країн. Адже ці відмінності іноді допомагають набагато точніше зрозуміти, чому не все, що «працює» на ринках США або Європи, спрацьовує у нас.

Окрім презентації «Бренди, суспільство і влада: кому ми віримо і навіщо?» у програмі заплановано виступи двох secret speaker-ів, які будуть анонсовані цього тижня.

Адреса: Київ, вул. Дорогожицька, 3, блок В8, конференц-зал Unit Core

Початок реєстрації – о 18:30.

Початок презентації – о 19:00.

Білети можна придбати за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

BUD анонсировал многолетний партнерский контракт с Английской премьер-лигой и испанской LaLiga

BUD, глобальный бренд компании Anheuser-Busch InBev (AB InBev), объявил о заключении партнерского соглашения с Английской премьер-лигой (English Premier League) и испанской футбольной лигой LaLiga, которое будет действовать на 5 континентах и в более чем 20 странах мира, включая Великобританию, Китай, ...

Ірина Кузнєцова сьогодні святкує День Народження

23 липня День народження святкує Ірина Кузнєцова - Офіційний амбасадор Cannes Lions в Україні, засновниця та Президент Фонду "Пробіг під Каштанами".

Французский изобретатель попробует пересечь Ла-Манш на летающем скейтборде

Изобретатель Flyboard Air, Фрэнки Запата, объявил, что в этот четверг он планирует пересечь пролив Ла-Манш на своем реактивном ховерборде.