У Києві влаштують дискусію «Українські медіа: між зневагою та відповідальністю»

17 вересня у Кримському домі відбудеться дискусія на тему «Українські медіа: між зневагою та відповідальністю». У заході візьмуть участь засновник Bihus.info Денис Бігус, оглядач «Радіо Свобода» Павло Казарін, головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва та головний редактор онлайн-видання «Новинарня» Дмитро Лиховій.

Учасники розмови обговорюватимуть нову політичну реальність із її показною зневагою до медіа. Вони шукатимуть нові стратегії роботи у ситуації, коли влада обирає спілкуватися із аудиторією через відео в Instagram і підміняє поняття інтерв’ю жанром телефільму. А також говоритимуть про те, яку відповідальність несуть журналіст за такий стан справ.

Модеруватиме дискусію Діана Дуцик – медіатренерка, журналістка, викладачка Могилянської школи журналістики, виконавча директорка ГО «Український інститут медіа та комунікації».

Подія відбудеться в рамках дискусійного ПЕН-клубу. Загалом, впродовж 10 місяців, від вересня до червня, у Києві та інших містах України проведуть 20 дискусій на актуальні теми за участі письменників, журналістів, філософів та лідерів думок. Серед інших міст, де заплановані дискусії, – Харків, Одеса, Запоріжжя, Сєверодонецьк та інші.

Початок дискусії «Українські медіа: між зневагою та відповідальністю» – о 19:00.

Адреса: Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 9.

Вхід на захід вільний. Обов’язкова реєстрація та акредитація за посиланням: http://bit.ly/2m5OqZ1

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Переможців Effie Awards Ukraine 2019 обрано!

Effie Awards Ukraine 2019 оголосила імена найефективніших кампаній у сфері маркетингових комунікацій України на щорічній Церемонії нагородження переможців Effie Gala.

Ролики здорового человека: первые впечатления о показе Шедевров Cannes Lions

Вчера состоялся предпоказ Шедевров Cannes Lions — ежегодное событие, которые организовывает официальное представительство Cannes Lions в Украине и Ассоциация Креативных Индустрий Украины (CIAU).

Eurobest опубликовал шортлисты во всех номинациях

Европейский фестиваль креативности Eurobest опубликовал шортлисты во всех номинациях.