У Києві влаштують конференцію «CASES: Marketing, Strategy & PR»

30 березня в столичному IQ Business Center (вул. Болсуновська, 13-15) відбудеться конференція про стратегії розвитку брендів, маркетингові комунікації та зв’язки з громадськістю «CASES: Marketing, Strategy & PR».

Відвідувачі заходу дізнаються, як завдяки креативу забезпечити мільйони безкоштовних переглядів у соцмережах та як працювати з лідерами думок. Серед спікерів події — представники компаній Mastercard, MacPaw, BBDO Ukraine, Postmen, GRAPE, Tabasco, Havas, UM Ukraine.

«Кожна доповідь на конференції — це кейс-стаді конкретного проекту з детальним розбором всього процесу від постановки задачі і розробки до втілення ідеїв життя і отримання фактичних результатів», – кажуть організатори конференції.

Для читачів Reklamaster.com діє промокод на знижку 10%! Скористайтеся промокодом reklamaster.friends при реєстрації: https://cases.media/event/marketing-strategy-pr-2019

Більше інформації про конференцію, програму та спікерів за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

StarLightMedia реалізувала 6-в-1 «МОЖНА!» за 6 днів

Щойно закінчився фестиваль Atlas Weekend, в рамках колаборації з яким у StarLightMedia досягнули щонайменше шести цілей

Під час Одеського кінофестивалю відбудеться конференція Cinema: Backstage

Спеціальна подія Film Industry office – конференція Cinema: Backstage – вже другий рік відбудеться в межах ОМКФ. Цього року обговорять ...

AB InBev Efes Украина стала официальным партнером HR Wisdom Summit 2019

11 июля 2019 года в инновационном парке UNIT.City в Киеве состоялся саммит HR Wisdom Summit 2019 для HR-директоров, бизнес-тренеров, топ-менеджеров и консультантов по подбору персонала.