У київській книгарні обговорять інновації в мікроелектроніці

12 вересня в столичній книгарні «Буква» проведуть обговорення на тему «Інновації в мікроелектроніці. Український досвід».  Захід відбудеться в рамках проекту знань «Інтелектуальні дискусії».

Слухачі дізнаються про розвиток та нинішній стан мікроелектроніки в нашій країні, освіту фахівців в цій галузі та особливості роботи спеціалістів з мікроелектроніки в Україні та закордоном.

Одним з експертів заходу стане Юрій Власюк, співпродюсер Lviv Mini Maker Faire, Kharkiv Mini Maker Faire, Odesa Mini Maker Faire, Dnipro Mini Maker Faire, Kyiv Maker Faire.

Вхід вільний.

Початок – о 18:00.

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 3-Б.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Android-смартфоны научились отключать отвлекающие приложения

Компания Google выпустила функцию для Android-смартфонов, позволяющую пользователю временно отключать отвлекающие его приложения и не получать уведомления от них.

Air France начала испытания аэродромного багажного роботягача

Французская авиакомпания Air France приступила к испытаниям автономного аэродромного багажного тягача AT135 Autonom Tract, который занимается перевозкой багажа пассажиров от пункта сортировки к самолетам для погрузки.

Amazon и Футбольная лига будут прогнозировать травмы в виртуале

Платформа Amazon Web Services и Национальная футбольная лига США объединили усилия, чтобы проводить компьютерные симуляции футбольных матчей.