У київському просторі представники AIESEC Ukraine та U-Report Ukraine поділяться своїм досвідом волонтерства

23 липня у столичному просторі 1991 Civic Tech Center відбудеться п’ятий мітап із серії Why not?, який буде присвячений волонтерству. Своїми Історіями ділитимуться представники організацій Ukrainian Volunteer Service, AIESEC Ukraine та U-Report Ukraine.

Консультант з питань залучення молоді та партнерства для проекту U-Report Ukraine Річард Герц розповість про те, як активізувати молодь і долучати її до суспільно-важливих процесів та як розірвати замкнене коло «немає досвіду роботи» за допомогою волонтерства.

Тренерка Школи Волонтерства в Ukrainian Volunteer Service Катерина Бова розкаже про свій шлях від волонтерки до координаторки проектів та створення власної школи волонтерства.

Президентка AIESEC в Україні Роксолана Зьомбра розповість про те, як стати президентом найбільшої міжнародної організації в Україні та «чому важливо не просвайпати волонтерство, поки молодий».

Модератор: ТВА

Після виступів спікерів відбудеться панельна дискусія з Q&A.

Час: з 19:00 до 20:30

Адреса: вул. Мечникова 2, БЦ Парус (18 поверх)

Організаційний внесок – 100 грн.

Замовити квиток можна за посиланням: http://bit.ly/whynotVolunteers

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Глобалізація індустрії. Шанс для локальних виробників? Олександр Роднянський

Спеціальний гість КМW – всесвітньо відомий кінопродюсер, режисер і медіаменеджер Олександр Роднянський – поділиться своїми роздумами щодо впливу глобалізації на індустрію аудіовізуального контенту і можливостей, що виникають у локальних виробників у зв’язку із розвитком цифрових технологій та про глобальні зміни ...

Кейс-стаді серіалу «Версаль»: як зробити в копродукції світовий телевізійний хіт

18 вересня на KMW Ґевін Рірдон, голова відділу продажу та копродакшну канадської компанії Incendo, поділиться подробицями продюсерської роботи над одним із найгучніших копродукційних телепроектів останніх років

Ad Black Sea 2019 оголошує команду журі категорій Print & Publishing, Design & Branding, Out of Home

Всі члени журі - – талановиті експерти, що зберуться у Батумі з 18 по 19 вересня з усіх куточків Європи. Очолювати команду суддів Print & Publishing, Design & Branding, Out of Home буде Chacho Puebla, MullenLowe Group з Іспанії.