У київському просторі представники AIESEC Ukraine та U-Report Ukraine поділяться своїм досвідом волонтерства

23 липня у столичному просторі 1991 Civic Tech Center відбудеться п’ятий мітап із серії Why not?, який буде присвячений волонтерству. Своїми Історіями ділитимуться представники організацій Ukrainian Volunteer Service, AIESEC Ukraine та U-Report Ukraine.

Консультант з питань залучення молоді та партнерства для проекту U-Report Ukraine Річард Герц розповість про те, як активізувати молодь і долучати її до суспільно-важливих процесів та як розірвати замкнене коло «немає досвіду роботи» за допомогою волонтерства.

Тренерка Школи Волонтерства в Ukrainian Volunteer Service Катерина Бова розкаже про свій шлях від волонтерки до координаторки проектів та створення власної школи волонтерства.

Президентка AIESEC в Україні Роксолана Зьомбра розповість про те, як стати президентом найбільшої міжнародної організації в Україні та «чому важливо не просвайпати волонтерство, поки молодий».

Модератор: ТВА

Після виступів спікерів відбудеться панельна дискусія з Q&A.

Час: з 19:00 до 20:30

Адреса: вул. Мечникова 2, БЦ Парус (18 поверх)

Організаційний внесок – 100 грн.

Замовити квиток можна за посиланням: http://bit.ly/whynotVolunteers

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Переможців Effie Awards Ukraine 2019 обрано!

Effie Awards Ukraine 2019 оголосила імена найефективніших кампаній у сфері маркетингових комунікацій України на щорічній Церемонії нагородження переможців Effie Gala.

Ролики здорового человека: первые впечатления о показе Шедевров Cannes Lions

Вчера состоялся предпоказ Шедевров Cannes Lions — ежегодное событие, которые организовывает официальное представительство Cannes Lions в Украине и Ассоциация Креативных Индустрий Украины (CIAU).

Eurobest опубликовал шортлисты во всех номинациях

Европейский фестиваль креативности Eurobest опубликовал шортлисты во всех номинациях.