У київському просторі представники AIESEC Ukraine та U-Report Ukraine поділяться своїм досвідом волонтерства

23 липня у столичному просторі 1991 Civic Tech Center відбудеться п’ятий мітап із серії Why not?, який буде присвячений волонтерству. Своїми Історіями ділитимуться представники організацій Ukrainian Volunteer Service, AIESEC Ukraine та U-Report Ukraine.

Консультант з питань залучення молоді та партнерства для проекту U-Report Ukraine Річард Герц розповість про те, як активізувати молодь і долучати її до суспільно-важливих процесів та як розірвати замкнене коло «немає досвіду роботи» за допомогою волонтерства.

Тренерка Школи Волонтерства в Ukrainian Volunteer Service Катерина Бова розкаже про свій шлях від волонтерки до координаторки проектів та створення власної школи волонтерства.

Президентка AIESEC в Україні Роксолана Зьомбра розповість про те, як стати президентом найбільшої міжнародної організації в Україні та «чому важливо не просвайпати волонтерство, поки молодий».

Модератор: ТВА

Після виступів спікерів відбудеться панельна дискусія з Q&A.

Час: з 19:00 до 20:30

Адреса: вул. Мечникова 2, БЦ Парус (18 поверх)

Організаційний внесок – 100 грн.

Замовити квиток можна за посиланням: http://bit.ly/whynotVolunteers

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

FOCUS 2019: українські професіонали аудіовізуальної індустрії вирушають до Лондона

3 та 4 грудня в Лондоні відбудеться одна з важливих копродукційних подій аудіовізуальної індустрії Європи – міжнародна виставка FOCUS: The Meeting Place for International Production. Вже другий рік поспіль за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Української кіноасоціації ...

5G за один день. Global Inspiring Forum — 2019

28 ноября 2019 года в Ramada Hall состоится G;obal Inspring Forum. 5 выдающихся спикеров за 1 день поделятся своим вдохновение, драйвом и видением будущего успешного бизнеса.

У Києві проведуть захід FEDORIV Method, на якому розкажуть про основи роботи Fedoriv Agency

9 листопада у Києві відбудеться івент про методи й підходи до роботи однієї із найвідоміших агенцій України – FEDORIV. За ...