У листопаді в Києві проведуть міжнародний форум «Креативна Україна»

14-15 листопада у Києві проведуть міжнародний форум «Креативна Україна» за ініціативи Міністерства культури, молоді та спорту. Захід об’єднає креативних підприємців, міжнародних експертів у сфері культури й економіки, представників органів державної влади та громадянського суспільства.

Мета заходу — напрацювати варіанти державних політик у сфері культури і креативних індустрій, що використовують цифрові технології як інструмент надання рівного доступу до культури, заохочення розмаїття форм творчого самовираження, генерації високої доданої вартості креативного продукту.

У перший день форуму обговорять останні тенденції державної політики у сфері креативних індустрій в Україні та позиції країни в міжнародному культурно-економічному просторі креативних індустрій. Відбудеться спеціальна панельна сесія, присвячена сучасному мистецтву, яке активно використовує інклюзивний, мистецький, технологічний та економічний потенціал інновацій.

Під час другого дня форуму напрацюють необхідні інструменти для сталого розвитку креативних індустрій в Україні, зокрема за напрямами дизайну, моди, книговидавництва та в аудіовізуальному секторі. Експерти обговорять шляхи інтеграції України в єдиний цифровий ринок ЄС у контексті права інтелектуальної власності. Також гостей очікують секторальні воркшопи та бізнес-консультації за участі міжнародних експертів.

Більше інформації про захід: http://creativeukraine.org.ua/

Загальна реєстрація на Форум «Креативна Україна» триває до 7 листопада: http://bit.ly/cu19-reg

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

5G за один день. Global Inspiring Forum — 2019

28 ноября 2019 года в Ramada Hall состоится G;obal Inspring Forum. 5 выдающихся спикеров за 1 день поделятся своим вдохновение, драйвом и видением будущего успешного бизнеса.

У Києві проведуть захід FEDORIV Method, на якому розкажуть про основи роботи Fedoriv Agency

9 листопада у Києві відбудеться івент про методи й підходи до роботи однієї із найвідоміших агенцій України – FEDORIV. За ...

Creative Business Transformation Lions: новая категория на фестивале Cannes Lions – 2020

Работы-номинанты в этой категории должны продемонстрировать, как именно им удалось повлиять на основные функции бизнеса, и доказать, что эти перемены были на пользу компании, сотрудникам или потребителям.