У листопаді в Києві проведуть міжнародний форум «Креативна Україна»

14-15 листопада у Києві проведуть міжнародний форум «Креативна Україна» за ініціативи Міністерства культури, молоді та спорту. Захід об’єднає креативних підприємців, міжнародних експертів у сфері культури й економіки, представників органів державної влади та громадянського суспільства.

Мета заходу — напрацювати варіанти державних політик у сфері культури і креативних індустрій, що використовують цифрові технології як інструмент надання рівного доступу до культури, заохочення розмаїття форм творчого самовираження, генерації високої доданої вартості креативного продукту.

У перший день форуму обговорять останні тенденції державної політики у сфері креативних індустрій в Україні та позиції країни в міжнародному культурно-економічному просторі креативних індустрій. Відбудеться спеціальна панельна сесія, присвячена сучасному мистецтву, яке активно використовує інклюзивний, мистецький, технологічний та економічний потенціал інновацій.

Під час другого дня форуму напрацюють необхідні інструменти для сталого розвитку креативних індустрій в Україні, зокрема за напрямами дизайну, моди, книговидавництва та в аудіовізуальному секторі. Експерти обговорять шляхи інтеграції України в єдиний цифровий ринок ЄС у контексті права інтелектуальної власності. Також гостей очікують секторальні воркшопи та бізнес-консультації за участі міжнародних експертів.

Більше інформації про захід: http://creativeukraine.org.ua/

Загальна реєстрація на Форум «Креативна Україна» триває до 7 листопада: http://bit.ly/cu19-reg

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Переможців Effie Awards Ukraine 2019 обрано!

Effie Awards Ukraine 2019 оголосила імена найефективніших кампаній у сфері маркетингових комунікацій України на щорічній Церемонії нагородження переможців Effie Gala.

Ролики здорового человека: первые впечатления о показе Шедевров Cannes Lions

Вчера состоялся предпоказ Шедевров Cannes Lions — ежегодное событие, которые организовывает официальное представительство Cannes Lions в Украине и Ассоциация Креативных Индустрий Украины (CIAU).

Eurobest опубликовал шортлисты во всех номинациях

Европейский фестиваль креативности Eurobest опубликовал шортлисты во всех номинациях.