Участь України в 68-му Берлінському міжнародному кінофестивалі Berlinale

З 15-го по 25-те лютого на Європейському кіноринку (EFM) 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український національний стенд. Вже традиційно головним слоганом стенду стане #UkraineIsYourDestination. Крім цього, в рамках EFM буде проведено низку заходів, направлених на просування України на міжнародному кіноринку та налагодження співпраці з іноземними партнерами. Фінансування та організація роботи стенду та проведення інших заходів здійснюється спільними зусиллями Держкіно, Міністерства Закордонних Справ України та провідними гравцями кіноіндустрії нашої країни.

Для презентації України на кіноринку Українська Кіноасоціація на замовлення Держкіно готують оновлений каталог «Українська кіноіндустрія», в якому буде зібрана актуальна інформація про українських виробників фільмів. Окрім цього Асоціація кіноіндустрії України на замовлення Державного агентства України з питань кіно готує каталог «Українські фільми 2017/2018». У ньому буде зібрана інформація про найновіші українські роботи – готові й ті, що перебувають у виробництві.

Серед основних подій, що представлятимуть Україну на кінофорумі:

· Світова прем’єра фільму «Коли падають дерева», реж. Марися Нікітюк в рамках фестивальної програми Panorama Berlinale;

· 17 лютого. Презентація Discover Ukraine в рамках “Country Session” — представлення України іноземним партнерам як кінематографічної локації з оновленим законодавчим середовищем, арсеналом сучасних сервісів та виробничих потужностей. Презентація, підготовлена на замовлення Держкіно Українською Кіноасоціацією, покликана заохотити іноземних кінопрофесіоналів та інвесторів до співпраці з українськими кінематографістами;

· 18 лютого. Бізнес-ланч в рамках Co-production Market для 250 професіоналів галузі (за підтримки Фонду Ігоря Янковського);

· 19 лютого. Вечірка з нагоди представлення українського кіно в рамках 68-го Берлінського МКФ. Захід відбудеться за участі українських та іноземних представників кіноіндустрії й преси.

Варто зазначити, що вже другий рік поспіль Українська Кіноасоціяція приймає активну участь у роботі українського стенду на Європейському кіноринку. В минулому році, під час поїздки до Берліну на European Film Market (EFM), делегацією від Української Кіноасоціації було проведено понад 30 зустрічей з представниками різних кінофондів, film institutes, фільм-комісій і найбільших продакшн-компаній з усього світу.

«Складно переоцінити користь B2B-складової такого масштабного міжнародного майданчика, як Berlinale: кожна зустріч, кожен новий контакт — це можливість вивчити і застосувати в українських реаліях багаторічний досвід європейського та світового кінематографа, зрозуміти, як працює система держпідтримки кіногалузі в інших країнах, які практики варто запозичити для розвитку і залучення інвестицій як в кіновиробництво, так і в країну в цілому. В минулому році ми вже мали можливість переконатися в тому, що українські кіновиробники мають всі шанси для отримання грантів та фінансування від всіляких міжнародних фондів та організацій, пошуку партнерів по кінопродукції у всіх країнах світу. Цього року наша мета — продовжити роботу у цьому напрямку. Разом з Держкіно, в рамках “Country Session” ми презентуватимемо Україну, як професійного, надійного партнера, що має всі необхідні законодавчі механізми та технологічні можливості не тільки для реалізації спільних проектів, а й вигідного кіновиробництва на нашій території», — коментує виконавчий директор Української Кіноасоціації та директор медіаконсалтингової компанії Media Resources Management Вікторія Ярмощук.

В рамках роботи українського стенду працюватиме координаційний центр. Українські продюсери мають можливість подати заявку для представлення своїх проектів. Це можуть бути як друковані презентаційні матеріали на стенді або трейлери для демонстрації на плазмі, так і окреме місце та час в графіку для проведення зустрічей.

Заявки приймаються до 7 лютого 2018 року на адресу:

Іванна Хіцінська (Асоціація кіноіндустрії України)

[email protected]

(067)1499128

Артем Голосов (Держкіно)

[email protected]

(063)6593636

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Дещо про новітні ефективні інструменти комунікацій на Форумі Креативних Індустрій

Важливість ефективного інструменту у розбудові успішного бізнесу сьогодні мало хто ризикне заперечувати. Проте якщо мова заходить про засоби комунікації, розуміння ...

Cases Review на Форуме Креативных Индустрий

20 сентября в рамках Форума Креативных индустрий пройдет мероприятие уникального формате - Cases Review.

Мистецтво чи технології: програма Форуму Креативних Індустрій від Carbon

Для всіх, кому цікаві інноваційні практики у створенні арт проектів, особливо радимо відвідати серію заходів, організованих партнером Форуму Креативних Індустрій, арт-резиденцією Carbon.