9-14 липня StarLightMedia покаже багато МОЖНА! на Atlas Weekend

Цьогоріч StarLightMedia вирішила, що порадувати співробітників, клієнтів та партнерів найкрутішими емоціями на Atlas Weekend – МОЖНА!

І МОЖНА! поєднати кілька «вперше» на одній території.

Вперше за історію Atlas Weekend на фестивалі діятиме коворкінг-зона від StarLightMedia.

Вперше в чіл-аут шатрі групи ми проведемо опитування GEN Z та рекрутинг талантів, зацікавлених у зростанні в креативній індустрії та медіагрупі.

Вперше наша команда перенесе гостей фестивалю у майбутнє. 9 липня дивізіон «Мовлення» продемонструє трейлери проектів, запланованих до виходу в ефіри СТБ, ICTV та «Нового каналу» восени. З 18:00 до 19:00 на Night Stage ведуча Роза Аль-Намрі і директор департаменту з розробки та редагування серіального контенту Дмитро Кіцай презентують головні новинки майбутнього сезону. Враження посилить виступ переможців «Х-Фактор» – ZBSband. Більше того, відвідувачі Atlas Weekend не лише стануть першими, хто познайомиться з контентом, але й протягом усіх днів зможуть проголосувати за новинки на бренд-зоні StarLightMedia та отримати за співтворчість набори нестандартного мерчу.

10 липня о 18:30 StarLightMedia проведе зустріч із рекламодавцями в рамках  «Неонової препаті» у павільоні «Телепорт». СЕО StarLightMedia Михайло Царьов разом із екс-СЕО «Укрнафти» Марком Ролінзом, екс-міністром економіки України і членом наглядової ради «Укроборонпром» Айварасом Абромавичусом та засновницею Digital transformation institute Надією Васильєвої поговорять про бізнес-зміни, що непокоять та вражають, але вчать стійкості та мотивують відповідати вимогам часу. Розмову модеруватиме ведуча «Вікна-Новини» Тетяна Висоцька.

Завдяки колаборації StarLightMedia + Atlas Weekend 1200 співробітників та 700 партнерів медіагрупи зможуть відвідати фестиваль, який щорічно збирає понад півмільйона фанів.

МОЖНА дізнатися  більше!

Яна Гончаренко, координаторка проекту

[email protected]

095 20 92 954

Вікторія Лупенко, менеджерка із зовнішніх комунікацій

[email protected]

098 44 07 582

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.