9-14 липня StarLightMedia покаже багато МОЖНА! на Atlas Weekend

Цьогоріч StarLightMedia вирішила, що порадувати співробітників, клієнтів та партнерів найкрутішими емоціями на Atlas Weekend – МОЖНА!

І МОЖНА! поєднати кілька «вперше» на одній території.

Вперше за історію Atlas Weekend на фестивалі діятиме коворкінг-зона від StarLightMedia.

Вперше в чіл-аут шатрі групи ми проведемо опитування GEN Z та рекрутинг талантів, зацікавлених у зростанні в креативній індустрії та медіагрупі.

Вперше наша команда перенесе гостей фестивалю у майбутнє. 9 липня дивізіон «Мовлення» продемонструє трейлери проектів, запланованих до виходу в ефіри СТБ, ICTV та «Нового каналу» восени. З 18:00 до 19:00 на Night Stage ведуча Роза Аль-Намрі і директор департаменту з розробки та редагування серіального контенту Дмитро Кіцай презентують головні новинки майбутнього сезону. Враження посилить виступ переможців «Х-Фактор» – ZBSband. Більше того, відвідувачі Atlas Weekend не лише стануть першими, хто познайомиться з контентом, але й протягом усіх днів зможуть проголосувати за новинки на бренд-зоні StarLightMedia та отримати за співтворчість набори нестандартного мерчу.

10 липня о 18:30 StarLightMedia проведе зустріч із рекламодавцями в рамках  «Неонової препаті» у павільоні «Телепорт». СЕО StarLightMedia Михайло Царьов разом із екс-СЕО «Укрнафти» Марком Ролінзом, екс-міністром економіки України і членом наглядової ради «Укроборонпром» Айварасом Абромавичусом та засновницею Digital transformation institute Надією Васильєвої поговорять про бізнес-зміни, що непокоять та вражають, але вчать стійкості та мотивують відповідати вимогам часу. Розмову модеруватиме ведуча «Вікна-Новини» Тетяна Висоцька.

Завдяки колаборації StarLightMedia + Atlas Weekend 1200 співробітників та 700 партнерів медіагрупи зможуть відвідати фестиваль, який щорічно збирає понад півмільйона фанів.

МОЖНА дізнатися  більше!

Яна Гончаренко, координаторка проекту

[email protected]

095 20 92 954

Вікторія Лупенко, менеджерка із зовнішніх комунікацій

[email protected]

098 44 07 582

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пластиковые вешалки – «грязная тайна» индустрии моды

Компания Arch & Hook позиционирует себя как единственный в мире экологичный производитель вешалок.

Дещо про новітні ефективні інструменти комунікацій на Форумі Креативних Індустрій

Важливість ефективного інструменту у розбудові успішного бізнесу сьогодні мало хто ризикне заперечувати. Проте якщо мова заходить про засоби комунікації, розуміння ...

Cases Review на Форуме Креативных Индустрий

20 сентября в рамках Форума Креативных индустрий пройдет мероприятие уникального формате - Cases Review.