alyona alyona презентувала анімаційний кліп на пісню «Якби я була не я»

Українська реперка alyona alyona презентувала анімаційний кліп до композиції «Якби я була не я». Створив його мультиплікатор Сашко Даниленко, в творчому доробку якого – анімаційні відео на пісні «Монах», «Карпатский реп» гурту DakhaBrakha та «Гупало Василь» групи ТНМК.

«Мені подобається, як Alyona Alyona відчуває і використовує українське слово. Тому я підтримав її ідею зробити кліп саме як лірик відео, адже це прекрасний спосіб зберегти цю динамічну поезію візуально. «Пісню «Якби я була не я» я сприймаю як маніфест всіх українських жінок і визнання їх вкладу та важливості, які так часто бувають недооцінені», – каже Даниленко.

Нагадаємо, в квітні цього року alyona alyona випустила перший альбом «Пушка», до якого увійшло 13 композицій, зокрема й «Якби я була не я».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Почему Кэрри Вашингтон выбрала именно платформу Hulu для своего нового сериала

Обычно актеры и продюсеры обращаются к телеканалам и предлагают им свои сериалы в надежде, что хоть какой-нибудь из них да примут, но тут ситуация была совершенно иной.

Cannes Lions – 2019: «Визуальная диета» в соцсетях и ее влияние на умы

В современном мире практически невозможно избежать влияния тех идей и убеждений, которые освещаются в социальных медиа. Все, что мы видим - это наша "визуальная диета".

Cannes Lions-2019. Победители в категории Design Lions

Вечер первого дня - и первые победители. Международный фестиваль креативности Cannes Lions огласил имена обладателей Львов в категории Design