Цьогоріч українці змогли відвідати Atlas Weekend прямо з дому завдяки MEGOGO LIVE

Минулого тижня у Києві завершився найбільший фестиваль Східної Європи Atlas Weekend. Канал української молодіжної культури та музики MEGOGO LIVE вперше облаштував там власну сцену MEGOGO LIVE Stage. Завдяки цьому, 15 000 українців змогли безкоштовно долучитися до фестивалю одразу зі своїх електронних девайсів.

Виступи чотирьох популярних виконавців транслювались у прямому ефірі каналу MEGOGO LIVE. Серед них: англомовний гурт INDT, мультиінструментальний дует Wavewalkrs, новий самобутній проект «Тонка» та одна з найяскравіших українських виконавиць Alina Pash.

«Дійсно круто стати частиною найбільшої музичної події року. Крім того, важливо, що нам вдалось створити можливість для багатьох українців із абсолютно різних куточків приєднатись до цього дійства», — розповідає Женя Галич, продюсер MEGOGO LIVE та фронтмен гурту O.Torvald.

Нагадаємо, MEGOGO LIVE — це музичний канал від популярного відеосервісу, який запустився у листопаді 2018 року. На каналі в режимі нон-стоп (24/7) транслюються унікальні відеоматеріали зі світу української альтернативної музики, мистецтва, вечірок та різноформатних молодіжних розваг, а також представлені шоу-проекти власного виробництва.

Переглянути канал MEGOGO LIVE можна на платформі MEGOGO, на офіційному сайті MEGOGO за посиланням: https://megogo.net/livetv та на YouTube

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

7 цікавих фактів про стрічку «Поліна і таємниця кіностудії»

22 серпня в прокат вийшов українсько-бельгійсько-фрацузький фільм «Поліна і таємниця кіностудії». Стрічка розповідає про 11-річну дівчинку Поліну, яка подорожує загадковими ...

На «Оскар» від України претендуватиме стрічка «Додому»

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» представлятиме Україну на премії «Оскар» в категорії «Міжнародний фільм». Про це повідомляється на Facebook-сторінці ...

Український прапор підіймається на нові висоти разом із Dronarium Ukraine

23 серпня, у День українського прапора, Dronarium Ukraine стане одним з найпомітніших учасників загальноукраїнського флешмобу, ініційованого Президентом України.