Цьогоріч українці змогли відвідати Atlas Weekend прямо з дому завдяки MEGOGO LIVE

Минулого тижня у Києві завершився найбільший фестиваль Східної Європи Atlas Weekend. Канал української молодіжної культури та музики MEGOGO LIVE вперше облаштував там власну сцену MEGOGO LIVE Stage. Завдяки цьому, 15 000 українців змогли безкоштовно долучитися до фестивалю одразу зі своїх електронних девайсів.

Виступи чотирьох популярних виконавців транслювались у прямому ефірі каналу MEGOGO LIVE. Серед них: англомовний гурт INDT, мультиінструментальний дует Wavewalkrs, новий самобутній проект «Тонка» та одна з найяскравіших українських виконавиць Alina Pash.

«Дійсно круто стати частиною найбільшої музичної події року. Крім того, важливо, що нам вдалось створити можливість для багатьох українців із абсолютно різних куточків приєднатись до цього дійства», — розповідає Женя Галич, продюсер MEGOGO LIVE та фронтмен гурту O.Torvald.

Нагадаємо, MEGOGO LIVE — це музичний канал від популярного відеосервісу, який запустився у листопаді 2018 року. На каналі в режимі нон-стоп (24/7) транслюються унікальні відеоматеріали зі світу української альтернативної музики, мистецтва, вечірок та різноформатних молодіжних розваг, а також представлені шоу-проекти власного виробництва.

Переглянути канал MEGOGO LIVE можна на платформі MEGOGO, на офіційному сайті MEGOGO за посиланням: https://megogo.net/livetv та на YouTube

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Гельсінкі влаштують Дні українського кіно

З 22 по 24 листопада в Гельсінкі проведуть покази українських фільмів для фінської аудиторії. Фестиваль організовує Товариство українців у Фінляндії ...

Горькая пилюля: ингредиенты из сточных вод

Так как медикаменты – вещь востребованная, то на экологичность фармацевтической промышленности часто внимание обращают в последнюю очередь.

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...