Дэвид Линч запустил онлайн-курс о креативности и кино

Кинорежиссер Дэвид Линч запустил онлайн-курс о креативности и кинематографе на платформе MasterСlass.

«Оскароносный режиссер триллера «Малхолланд-драйв» обучает кросдисциплинарному креативному процессу. Узнай, как он находит идеи, превращает их в нарративы и выходит за пределы шаблонного сторителинга», – говорится в описании курса.

Линч записал 12 лекций, в которых он рассказывает, как искать новые идеи и развивать креативность, писать сценарий, отбирать актеров и работать с ними, подбирать музыку и нарушать правила в кино. 13-лекция – бонусная: повествует о трансцендентальной медитации.

Стоимость курса – $ 90. Также можно за $ 180 оформить годовую подписку на платформу MasterСlass и получить доступ ко всем курсам.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Біологічні механізми візуального маркетингу

Глибинний вплив на візуальне сприйняття споживачами інформації про товари та послуги, залежатиме від багатьох факторів, зокрема від того, які символи, образи, кольорову гаму та сюжетну конструкцію обиратиме розробник рекламних, презентаційних матеріалів та упаковки.

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...