Для київського «Шоколадного будинку» розробили 3D-тур

Inside Production розробила 3D-тур для Мистецького центру «Шоколадний будинок». Раніше компанія створила аналогічні віртуальні тури для Музею імені Богдана та Варвари Ханенків та Галереї Євгенії Гапчинської.

Віртуальна мандрівка по «Шоколадному будинку» супроводжується детальними описами історичних інтер’єрів маєтку. Кожен користувач може додавати будь-яку інформацію в 3D тур по заклад через теги.

Протестувати тур можна в трьох режимах: самостійно пройти по музею, подивитися слайд-шоу і модель в форматі 3D.

МЦ «Шоколадний будинок» позиціонує себе як філія Національного музею «Київська картинна галерея». У закладі влаштовують постійно екскурсії, лекції, майстер-класи, а також художні виставки, театральні вистави, концерти, кінопокази.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Гурт ТНМК створив ролик, який оповідає історію України за 5 хвилин

Гурт ТНМК презентував новий ролик під назвою «Історія України за 5 хвилин», у якому розповідається про головні події в історії ...

У Гельсінкі влаштують Дні українського кіно

З 22 по 24 листопада в Гельсінкі проведуть покази українських фільмів для фінської аудиторії. Фестиваль організовує Товариство українців у Фінляндії ...

Горькая пилюля: ингредиенты из сточных вод

Так как медикаменты – вещь востребованная, то на экологичность фармацевтической промышленности часто внимание обращают в последнюю очередь.