Донбас музичний: оголошено артистів фестивалю «З країни в Україну»

Фестиваль «З країни в Україну», який вже цього року відбувся у 9 містах Заходу і Півдня, їде на Донбас і везе з собою багато музичних несподіванок.

Щовікенду з 27 вересня по 13 жовтня фестиваль по черзі прийматимуть міста Донеччини і Луганщини: Вугледар, Волноваха, Мангуш (27-29.09), Торецьк, Авдіївка, Покровськ (4-6.10), Попасна, Лисичанськ, Щастя (11-13.10).

Впродовж дня відвідувачам будуть організовані безкоштовні майстер-класи на «Алеї майстрів», спортивні змагання, знайомство з робототехнікою, інтелектуальні ігри та багато іншого, а ввечері на всіх чекатиме драйвовий музичний концерт.

Вперше на фестивалі «З країни в Україну» виступить київський гурт OY Sound System. Український фольклор і дабстеп, реггі і навіть електро-рок неочікувано поєднуються у їхній творчості. Альбом групи «Attention! Attention!» за версією Karabas.Live отримав звання найкращого альбому 2017 року. Гурт не покидає рейтинги музичних видань та гастролює Україною і за кордоном.

Українська реп-легенда, як його з повагою називають молодші львівські побратими, і як він скромно констатує про себе сам – Вова зі Львова їде на Донеччину. У 2006 він увірвався в шоу-бізнес як ведучий однойменного телепроекту на каналі М1. Далі дві сольні платівки «Вино Кобіти Патіфон» та «Прекрасне Інакше», понад 20 відеокліпів, життя у США та відновлення творчої діяльності на початку 2019 року. На кінець вересня заплановано реліз нової платівки «Музика Радості в Бідові Часи». Тож саме Вугледар, Волноваха і Мангуш матимуть змогу першими почути пісні з нового альбому від Вови зі Львова та Уляни Малиняк.

Уперше на фестивалі виступить гурт мультикультурного складу – VINOK. Вихідці із чотирьох країн створили автентичний мікс архаїки та сучасності. Над їхнім останнім альбомом працювали продюсери Rolling Stones та Madonna. У лютому 2019-го гурт відсвяткував запис EP альбому Wise Blood.

Пісні у виконанні солістки гурту не залишають місця стереотипам та шаблонам. Критики порівнюють її вокал із Florence Welch, Janis Joplin, та Dolores O’Riordan. Учасники гурту VINOK — вихідці з інді-гурту Sphingidae, що підкорив сцени українських фестів у 2014-2016 роках. Сьогодні творчий доробок VINOK складає 15+ саундтреків, у кожній ноті яких звучить надія та справедливість.

Фестиваль відбуватиметься на Донбасі вже вшосте, а починався він із акустичних концертів для військових. Денис Блощинський, музикант та ідейник фестивалю разом зі своїм гуртом NESPROSTA уже традиційно виступлять на музичній сцені. Про свою ідею фестивалю співзасновник говорить так: «Українська ідентичність формується у етнічній, культурно-мистецькій та громадсько-політичних площинах. Вдалим вирішення стає фестиваль як продукт, який у достатньої концентрований і широко охопний спосіб створить різноманітні сенси, запропонує нові погляди на Сучасну Україну».

Упродовж дев’яти фестивалів на Донеччині і Луганщині виступлять: NESPROSTA,  Vinok, Vova zi Lvova, OY Sound System, SECRET FOREST, РОЯЛЬКІТ, Майор Пронін, The Oscar Wild, Alex Silakov, VLASNA, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Та сама, BALAKLAVA BLUES.

Вхід на всі заходи вільний.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Воппер по цене спойлера: Burger King ставит фанатов «Звездных войн» перед выбором

Немецкое отделение Burger King ставит покупателей перед непростым выбором: «Звездные войны» или бесплатные вопперы?

Как компенсировать нашествие роботов на рынке труда?

Один из стартапов, Makr Shakr, выпускающий роботов-барменов, решил принять превентивные меры.

Сфотографировать невидимое: тут была Берлинская стена

Для своей серии «Берлин» художница Диана Мейер не только отсняла цикл фотографий, но и вышила их.