ДТЕК підтримає місцеві громади у розвитку нових соціальних проектів

ДТЕК підтримає соціальні ініціативи громад Львівської, Івано-Франківської, Луганської та Донецької областей, спрямовані на сталий розвиток територій України та досягнення Глобальних цілей ООН.

Завдяки ініціативі «Змінимо країну разом» до проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» приєднається понад 20 шкіл в цих областях. Також керівники регіонів підтвердили намір розвивати спільно з ДТЕК всеукраїнський футбольний проект «Давай, грай!», мета якого – популяризація принципів здорового способу життя, розвиток фізичної культури і непрофесійного спорту серед дітей та молоді.

«Спортивний проект «Давай, грай!», який ДТЕК реалізує спільно з ФК «Шахтар», за підтримки UEFA Foundation for Children і місцевих громад, починався як локальна ініціатива, а сьогодні вже діє в 34 населених пунктах України, на 64 сучасних футбольних полях, більш ніж 4 500 дітей безкоштовно грають в футбол, – повідомила Тетяна Оверіна, директорка з регіональної політики ДТЕК Енерго. – Освітній проект «Енергоефективні школи» за сім років існування залучив понад 19 тисяч учасників. Сукупний ефект скорочення викидів СО2 в рамках цього проекту становить 1800 т в рік. Крім того, під час еко-акцій учасники «Енергоефективних шкіл» висадили понад 12 тис. дерев».

Крім того, ДТЕК надасть грантову фінансову підтримку для реалізації міжобласних проектів-переможців тематичного конкурсу, організатором якого виступить Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». Проекти повинні бути спрямовані на підвищення конкурентоспроможності територій, поліпшення якості життя і економічного благополуччя населення регіонів.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.