Глобалізація індустрії. Шанс для локальних виробників? Олександр Роднянський

Спеціальний гість КМW – всесвітньо відомий кінопродюсер, режисер і медіаменеджер Олександр Роднянський – поділиться своїми роздумами щодо впливу глобалізації на індустрію аудіовізуального контенту і можливостей,  що виникають у локальних виробників у зв’язку із розвитком цифрових технологій та про глобальні зміни в споживанні контенту і як це стосується усіх нас як глядачів, так і виробників.

Олександр Роднянський – продюсер більше 30 телевізійних серіалів і 40 художніх фільмів, як авторських, так і жанрових. Серед них «Дилда» Кантеміра Балагова (Приз за режисуру 72-го Каннського кінофестивалю в конкурсній програмі «Особливий погляд» і приз FIPRESCI Міжнародної федерації кінопреси); три фільми Андрія Звягінцева – «Нелюбов» (Приз журі 70-го Каннського кінофестивалю, премія «Сезар» і номінація на «Оскар» в категорії «Кращий фільм іноземною мовою»), «Левіафан» (володар «Золотого глобуса», призу за «Кращий сценарій» на 67-му Каннському кінофестивалі і номінант на премію «Оскар» в категорії «Кращий фільм іноземною мовою»); «Олена», удостоєний десятків міжнародних призів, серед яких Спеціальний приз журі конкурсної програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю; номінанти на «Оскар» – «Схід-Захід» (EAST/WEST) Режиса Варнье (Régis Wargnier) і «1001 рецепт закоханого кухаря»  (A CHEF IN LOVE) Нани Джорджадзе; учасники конкурсної програми Берлінського кінофестивалю – «Сонце» Олександра Сокурова, «В суботу» Олександра Міндадзе і «Машина Джейн Менсфілд» (JAYNE MANSFIELD’S CAR) Біллі Боба Торнтона (Billy Bob Thornton); фільм відкриття Венеціанського кінофестивалю «Хай живуть антиподи!» Віктора Косаківського і фільм-переможець численних фестивалів «Водій для Віри» Павла Чухрая; міжнародні проекти «Хмарний атлас» (CLOUD ATLAS) Енді і Лани Вачовскі (Andy and Lana Wachowski) і Тома Тиквера (Tom Tykwer), «Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати» (SIN CITY: A DAME TO KILL FOR) Роберта Родрігеса (Robert Rodriguez), та інші. З червня 2016 року Олександр Роднянський – член Американської Академії кінематографічних мистецтв і наук.

У найближчих продюсерських планах Олександра Роднянського на міжнародному рівні створення серіалу про міжнародну порноіндустрію, який Роднянський зніме разом з відомим світовим режисером Корнелом Мундруцо (Kornel Mundruczo); фільм «Допит президента» (DEBRIEFING THE PRESIDENT) режисера Зіада Дуері (Ziad Doueiri), володаря призу Венеціанського кінофестивалю і номінанта на премію «Оcкар» (за фільм «Образа» (THE INSULT), що розповідає засновану на реальних подіях історію допиту Саддама Хусейна; документальний фільм про розпочату ще до початку Другої Світової війни і забуту сьогодні спробу врятувати від неминучої смерті мільйони євреїв, який Роднянський зніме спільно з оскарівським лауреатом, режисером Кевіном Макдональдом.

Презентація Олександра Роднянського «Глобалізація індустрії. Шанс для локальних виробників?»  відбудеться на міжнародному медіа-форумі KYIV MEDIA WEEK 2019, 18 вересня о 15:00 (конференц-зала Paris) в Hyatt Regency Kyiv (Україна).

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Дома для беженцев: рулоны бетона, в которые надо «просто добавить воды»

Инженеры из архитектурной студии Cutwork создали бетонную ткань, которую можно скатывать в рулон. Если ее полить водой, она затвердевает, застывая в той форме, которую ей придали.

IY Форум Креативних Індустрій: як минув перший день

19 вересня гостинні зали UNIT.City і Академії ДТЕК приймали у себе учасників та гостей першого дня Форуму Креативних Індустрій. Головною ...

LEGO делает редизайн британских достопримечательностей

LEGO Group решила приукрасить своими кубиками ряд известных британских достопримечательностей. Показать их глазами детей, так сказать.