Гурт The Unsleeping представлятиме Україну на фестивалі SZIGET 2019

30 травня в прямому ефірі «Радіо Маямі» оголосили переможця премії APPS Music & SZIGET: Awards. Ним став гурт The Unsleeping. Саме цей колектив з-поміж семи претендентів отримав найбільше глядацьких голосів. Група долучиться до трійки цьогорічних представників України на фестивалі Sziget: Івана Дорна, alyona alyona та Hudaki Village Band.

Гурт The Unsleeping було створено 2013 року п’ятьма уманськими рок-музикантами: Євгеном Морозом (вокал), Сергієм Гончаром (ударні), Іваном Смірновим (бас-гітара), Назаром Слободяником (гітара) та Дімою Фішером (гітара). 2016-го хлопці випустили перший міні-альбом. Однак справжній прорив було здійснено випуском кліпу на пісню «You Drive My Four Wheel Coffin», яке зібрало багато переглядів у соцмережах і вмить зробило гурт відомим. Стилістика на межі безкомпромісного інді-року та ліричного інді-попу швидко завоювала прихильність «співочої нації».

Цьогоріч метою конкурсу APPS Music & SZIGET: Awards стало нагородження найактуальнішого артиста з якісним лайвом попри жанр, вік або ступінь визнання в Україні чи за кордоном. Для цього були визначені власні критерії відбору, серед яких – свіжість поглядів, сміливість самовираження, неординарність іміджу, музична трендовість, професійна активність, сенсаційність у медіа тощо. На першому етапі лонгліст із 14 гуртів було сформовано за допомогою авторитетних музичних експертів. Наступним кроком премії стала зйомка 14-ти студійних лайвів на найбільш ефектні треки кожного з номінантів. Саме ці відео побачили меломани, смак та чуття актуальності яких врешті й визначили переможця під час двоетапного голосування.

Фіналістами премії APPS Music & SZIGET: Awards стали сім гуртів, які отримали найбільше голосів у голосуванні на сайті http://sziget.apps-m.com/. Це – DZ’OB, INDT, Jonathan Livingston, [О],The Unsleeping, YUKO та ЦеШо. Кожні два дні фани актуальної української музики знаходили нові лайви номінатів, обраних експертами. Музичні відео поєднувалися у пари, між якими пропонувалося обрати той, що сподобався найбільше.29 травня відбулася YouTube-трансляція усіх лайвів фіналістів із sms-голосуванням у прямому ефірі.

Насолодитися лайвами усіх фіналістів премії можна тут: https://www.youtube.com/user/APPScider/video.

Музичний фестиваль Sziget триватиме з 7 до 13 серпня на Острові Свободи в Будапешті. Цього року хедлайнерами заходу стануть Ed Sheeran, Florence + The Machine, Foo Fighters, Twenty One Pilots, The 1975 та Martin Garrix.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Мистецтво чи технології: програма Форуму Креативних Індустрій від Carbon

Для всіх, кому цікаві інноваційні практики у створенні арт проектів, особливо радимо відвідати серію заходів, організованих партнером Форуму Креативних Індустрій, арт-резиденцією Carbon.

IKEA запустила 336-часовую трансляцию доставки товаров через океан

IKEA запустила канал с трансляцией в реальном времени доставки товаров через океан, сообщается на странице компании. Эфир продлится 336 часов.

Акция «собери сам» от ресторанов Popeyes: в фастфуд со своей булочкой

До сих пор еще ни одна сеть фастфуда не доходила до того, чтобы призывать покупателей приносить собственные булочки для сэндвичей.