Інтерактивний сайт-подорож культурними проєктами від УКФ та plusone

Галерея у запорізькій квартирі, Берталон-сажотрус з Мукачева, експериментальна майстерня у гаражі, Хор одиноких сердець чи урбаніст-бандурист із Харкова – історії про людей та проєкти, які по-своєму творять культуру в різних куточках країни, зібрані на новому інтерактивному сайті uculture.in.ua. Лендінг запустив Український культурний фонд разом з комунікаційною агенцією plusone в рамках кампанії «Культура зближує», яка реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення Громадської Довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Сайт-мандрівку створено у колажній стилістиці. Такий стиль обрали, щоб привернути увагу глядача, заінтригувати його. Адже за кожним об’єктом ховається історія, а кожен клік – це можливість дізнатися більше про українську культуру в її різних проявах. Комусь це допоможе надихнутись на похід з друзями чи родиною до музею чи театру, а хтось може впізнати у героях своїх знайомих! Чи знайти можливість для реалізації власного культурного проєкту. Адже культура – у кожному з нас, і це те, що нас зближує.

Кампанія «Культура зближує» стартувала на початку грудня з промовідео у трьох українських містах – Харкові, Запоріжжі та Мукачеві. Мета кампанії – не лише промотувати культурне дозвілля, а й розкрити саме поняття «культура» як близьке кожній людині, як свідчення національної ідентичності та єдності українців.

Нагадаємо: Кампанія «Культура зближує» провадится в рамках  програми креативної колаборації «Культура зближує. Культура об’єднує. Культура збагачує», яка розроблена Українським культурним фондом спільно з офіційним Представництвом Cannes Lions в Україні та Асоціацією Креативних Індустрій України (CIAU). Мета платформи — зацікавити широку аудиторію у власному культурному розвитку та сприяти формуванню сучасної української культури.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.