Історія довжиною у століття: у Києві розпочали зйомки серіалу «Сага»

У Києві розпочали знімати 12-серійну історію «Сага». Виробництвом картини за підтримки Міністерства культури на замовлення каналу «Україна» займається кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн».

«У серіалі глядач стане свідком найвизначніших подій української історії крізь призму життя звичайної родини Козак. Сто років історії звичайної української сім’ї — сто років поневірянь, переслідувань, бід і боротьби за свободу. Шість поколінь родини Козаков стануть свідками страшних подій, через які пройде країна: від світових воєн і радянських репресій до Чорнобиля і революцій. Але через всі роки, переживаючи зради, образи і біль — Козаки пронесуть любов до своєї сім’ї, дітей і рідної України», — кажуть творці фільму.

Події серіалу охоплюють цілу епоху української історії з 1914 по 2014 роки. Майже у кожній з серій буде чимало екшену та масових сцен. Загалом, у фільмі задіяні близько 300 професійних акторів, додає один із продюсерів стрічки Сергій Баранов.

Творці фільму покажуть Київ 1930-х років, окупований оперний театр, Куренівську трагедію та інші ключові історичні події. Оскільки проект реалізується за підтримки Міністерства культури, багато зйомок проходять у музеях та з використанням великої кількості антикваріату, а костюми акторів повністю аутентичні. Спеціально для зйомок саги побудували дві окремі квартири, в яких живуть головні герої, і де у найменших дрібницях передають зміну епох.

Головні ролі у серіалі виконали: Ада Роговцева, Наталка Денисенко, Дар’я Плахтій, Олександра Люта, Лілія Цвелікова, Ігор Пазич, Григорій Бакланов, Яков Кучеревський, Микола Боклан, Аліна Коваленко, Юрій Дяк.

Режисером виступає Дмитро Лактіонов, оператором-постановником — Михайло Марков.

Прем’єра серіалу «Сага» відбудеться на телеканалі «Україна».

Фото: прес-служба каналу «Україна»

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Гельсінкі влаштують Дні українського кіно

З 22 по 24 листопада в Гельсінкі проведуть покази українських фільмів для фінської аудиторії. Фестиваль організовує Товариство українців у Фінляндії ...

Горькая пилюля: ингредиенты из сточных вод

Так как медикаменты – вещь востребованная, то на экологичность фармацевтической промышленности часто внимание обращают в последнюю очередь.

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...