Як провести фестивальне літо, щоб було що згадати?

Українські винаходи, смаколики, танці, фотовиставка, знайомства, відкрита бібліотека, розіграш призів та нереально драйвовий рок-концерт. Все це чекає на фестивалі «З країни в Україну».

Мандрівний фестиваль відбудеться у 18 містах України. Закарпаття, Одещина, Приазов’я, Донеччина і Луганщина – хвиля змінотворчих фестивалів прокотяться цими регіонами.

Програма фестивалів охопить різні напрямки, що стане цікавим для будь-якого віку та інтересів.

Ви знали, що таке караїмський пиріжок, які таємниці приховує Аккерманська фортеця і що перша українка, яка підкорила Еверест, родом з Мукачево? А це лише частина того, що буде представлено на фестивалях «З країни в Україну».

За один день фестивалю відвідувачі зможуть знайти для себе активності на 14 майданчиках. На алеї майстрів всі охочі зможуть взяти участь у майстер-класі з ткання бісеру, створення ляльки-мотанки, етно-листівок. Переглянути соціальну рекламу та короткометражні фільму від молодих українських режисерів, взяти участь у майстер-класі з робототехніки, та моделювання на 3D-принтері, позмагатися в естафетному забігові, пограти у регбі чи флорбол.

Хочете фізично перепочити, але не дати розслабитися мозку? Тоді вам до клубу інтелектуальних ігор, де можна пограти в «Життєвий капітал», «Ерудит», шахмати та ін. Буде представлена на фестивалі і студія оригінальних ігор з різних країн світу, яка представить динамічні, азартні, корисні і доступні ігри для дітей і дорослих (Новус, морський більярд з Латвії, Карум з Індії, Крокинол з Канади, Джаколо з Нідерландів, Кульбуто з Франції, Єластік з Франції, Кватро-Єластік з Чехії, Корнхол зі США, Рибалка з України, Акробати з Кореї).

Організатори фестивалю подумали і про сімейний відпочинок. Поки батьки братимуть участь у різних активностях, діти зможуть погратися на спеціальному тематичному майданчику.

Кожен вечір фестивалю завершуватиметься музичним концертом. Цього року до фестивалю приєднаються такі українські гурти: NESPROSTA, Balaklava Blues, One Light Insight, SECRET FORÉST, Alex Silakov, ERMAKOV, Олена Луценко, Роялькіт, MOTANKA, KiRA MAZUR.

«Якщо ми говоримо про культуру в малих містах України, ми не можемо говорити про неї виключно в малих містах, бо це цілісне поняття. Займаючись розвитком культури в малих містах України, допомагаючи їм формувати свою ідентичність, ми розвиваємо самих себе. Ми даємо можливість нашій нації ставати на ноги з розумінням того, хто вона і навіщо існує. Як музикант – я не можу себе уявити виокремленням від цілого, як щось окреме від культурного шляху цілої країни. Я себе відчуваю частиною культури, частиною країни. Вкладаючи свій час і енергію в розвиток культури в малих містах України, я інвестую в самого себе», — розказав лідер гурту NESPROSTA та ідейник фестивалю Денис Блощинський про те, чому йому важливо взяти участь у розвитку культури в малих містах України.

Олена Луценко, переможниця Голосу Країни 2019 теж взяла участь у фестивалі: «Для мене фестиваль «З Країни в Україну » — це можливість подарувати людям трішки щастя та радості. Обмінятися з людьми новими враженнями та емоціями. Донести до слухачів, що таке українська пісня. Співати разом, бути на одній хвилі та звучати в унісон разом з їхніми серцями!»

KiRA MAZUR на фестивалі презентує свій новий кліп до альбому. «Цей фестиваль для мене, в першу чергу, — зустріч з людьми. Це можливість подарувати свято та нагадати, що українська культура житиме вічно! Це все — про любов, якщо вже зовсім узагальнено. Їду, щоб любити людей своєю музикою!»- розказала фронтвумен гурту.

Всі заходи фестивалю – безкоштовні. Шукай подію у своєму місті.
Не пропусти головну культурну подію міста, адже фестиваль «З країни в Україну» — це там, де збираються твої друзі.

 

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.