Київський театр опери і балету змінив логотип

Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва презентував новий візуальний стиль. Над логотипом працювала команда дизайн-бюро DO!, яку очолив креативний директор Віталій Мілютін.

Як повідомляють в театрі, на розробку ідеї і позиціонування знадобився майже рік. За цей час змінили чотири команди дизайнерів. Також до проекту залучили фахівців, які створюють айдентику для європейських компаній.

«Експериментували з різними формами, подачами, «іконками», шрифтами, кольорами. В нас було чітке бачення неймінгу і позиціонування», – зазначають в театрі.

Загалом, на розгляд надійшло 65 унікальних пропозицій логотипу. Варіант, який відповідає новому позиціонуванню та стратегії розвитку театру, створила команда бюро DO!.

«Ми – майданчик для створення сучасного, свіжого, сміливого театрального продукту, який є більше ніж традиційною оперою чи балетом. Ми не хочемо бути «в рамках», бути «як всі». Ми прагнемо створити «Український Бродвей»», – пояснюють свою позицію в театрі.

Фото: www.facebook.com/KievOperaTheatre

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Если бы Фольксваген Жук был мотоциклом…

Инженер Брент Уотер разобрал на части оригинальный Volkswagen Beetle, чтобы создать два небольших мотоцикла в стиле ретро.

У Лондоні влаштують Дні українського кіно

З 5 по 8 грудня у лондонських кінотеатрах Cine Lumiere та Curzon Soho пройдуть Дні українського кіно, які організовує Український ...

Мистер Хамфриз – термометр в овечьей шкуре

Несмотря на свой игрушечный вид, Мистер Хамфриз из Новой Зеландии сделан на основе новейших технологий, пусть у его и нет экрана и проводов.