Київський театр опери і балету змінив логотип

Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва презентував новий візуальний стиль. Над логотипом працювала команда дизайн-бюро DO!, яку очолив креативний директор Віталій Мілютін.

Як повідомляють в театрі, на розробку ідеї і позиціонування знадобився майже рік. За цей час змінили чотири команди дизайнерів. Також до проекту залучили фахівців, які створюють айдентику для європейських компаній.

«Експериментували з різними формами, подачами, «іконками», шрифтами, кольорами. В нас було чітке бачення неймінгу і позиціонування», – зазначають в театрі.

Загалом, на розгляд надійшло 65 унікальних пропозицій логотипу. Варіант, який відповідає новому позиціонуванню та стратегії розвитку театру, створила команда бюро DO!.

«Ми – майданчик для створення сучасного, свіжого, сміливого театрального продукту, який є більше ніж традиційною оперою чи балетом. Ми не хочемо бути «в рамках», бути «як всі». Ми прагнемо створити «Український Бродвей»», – пояснюють свою позицію в театрі.

Фото: www.facebook.com/KievOperaTheatre

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Социальная организация призывает подготовиться к худшему в новом учебном году

Американская некоммерческая организация Sandy Hook Promise, стремящаяся предотвратить стрельбу в школах, запустила новую кампанию к началу учебного года.

Новое слово в мире селфи: компания Apple всерьез решила запатентовать «слоуфи»

Когда на прошлой неделе Apple впервые заговорила о «слоуфи» во время своей презентации, многие восприняли это как шутку.

У Харкові втретє проведуть міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs

У Харкові втретє відбудеться міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs, який триватиме п’ять днів — з 25 до 29 вересня. Уперше стартує конкурс дитячого ...