Киянам покажуть стрічку Сергія Параджанова «Колір граната»

Столичних кіноманів запрошують на показ фільму режисера Сергія Параджанова «Колір граната» (1968), що відбудеться 26 травня у кіноклубі «E V R O P A».

Фільм в оригінальній манері розповідає про життєвий та творчий шлях вірменського поета Саят-Нова. У стрічці відсутні традиційні діалоги, альтернативою слугують незвичайні образотворчі прийоми, які допомагають продемонструвати авторське бачення духовного світу поета, його любові, ставлення до влади та релігії.

«Новаторський стиль зйомки фільму дозволив Сергію Параджанову отримати визнання у всьому світі. Сьогодні фільм «Колір граната» дивує серця людей в різних куточках планети, цю та інші роботи режисера ставлять в один ряд з класикою європейського кіно», – кажуть організатори події.

Початок кінопоказу – о 19.00.

Адреса кіноклубу: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім –3 поверх.

Вхід вільний.

Фото: westernarmeniatv.com

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.