Киянам покажуть стрічку Сергія Параджанова «Колір граната»

Столичних кіноманів запрошують на показ фільму режисера Сергія Параджанова «Колір граната» (1968), що відбудеться 26 травня у кіноклубі «E V R O P A».

Фільм в оригінальній манері розповідає про життєвий та творчий шлях вірменського поета Саят-Нова. У стрічці відсутні традиційні діалоги, альтернативою слугують незвичайні образотворчі прийоми, які допомагають продемонструвати авторське бачення духовного світу поета, його любові, ставлення до влади та релігії.

«Новаторський стиль зйомки фільму дозволив Сергію Параджанову отримати визнання у всьому світі. Сьогодні фільм «Колір граната» дивує серця людей в різних куточках планети, цю та інші роботи режисера ставлять в один ряд з класикою європейського кіно», – кажуть організатори події.

Початок кінопоказу – о 19.00.

Адреса кіноклубу: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім –3 поверх.

Вхід вільний.

Фото: westernarmeniatv.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

5 книг, которые рекомендует прочитать этим летом Билл Гейтс

Если этим летом вы собираетесь в отпуск и не знаете что почитать во время отдыха, то советуем воспользоваться списком Билла ...

Одеські шахраї продають фальшиві квитки в кіно

Кілька гостей кінотеатру Multiplex у Одесі постраждали від дій шахраїв. Невідомі створюють  липові QR-коди, які розміщені на електронних квитках. Фіктивні ...

#voice4friendship – музыкальная кампания от Serviceplan и A4E, которая сдружила европейцев

Alliance4Europe (A4E) – независимая сеть из 50 гражданских организаций и групп из 20 стран-членов Европейского союза (ЕС), запустила музыкальную кампанию #vote4friendship в рамках которой 30 артистов из 28 стран ЕС перепели хит группы Queen «Friends Will Be Friends».