Киянам покажуть стрічку Сергія Параджанова «Колір граната»

Столичних кіноманів запрошують на показ фільму режисера Сергія Параджанова «Колір граната» (1968), що відбудеться 26 травня у кіноклубі «E V R O P A».

Фільм в оригінальній манері розповідає про життєвий та творчий шлях вірменського поета Саят-Нова. У стрічці відсутні традиційні діалоги, альтернативою слугують незвичайні образотворчі прийоми, які допомагають продемонструвати авторське бачення духовного світу поета, його любові, ставлення до влади та релігії.

«Новаторський стиль зйомки фільму дозволив Сергію Параджанову отримати визнання у всьому світі. Сьогодні фільм «Колір граната» дивує серця людей в різних куточках планети, цю та інші роботи режисера ставлять в один ряд з класикою європейського кіно», – кажуть організатори події.

Початок кінопоказу – о 19.00.

Адреса кіноклубу: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім –3 поверх.

Вхід вільний.

Фото: westernarmeniatv.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

TABASCO отправило писателей из приложения АБУК на пробежку

Сервис аудиокниг АБУК провел эксперимент с участием спортсменов, идею которого подсказало креативное агентство TABASCO.

Цьогоріч українці змогли відвідати Atlas Weekend прямо з дому завдяки MEGOGO LIVE

Минулого тижня у Києві завершився найбільший фестиваль Східної Європи Atlas Weekend. Канал української молодіжної культури та музики MEGOGO LIVE вперше облаштував там власну сцену MEGOGO LIVE Stage

Бейонсе, Кендрик Ламар и JAY-Z: вышел альбом, посвященный фильму «Король Лев»

В США выпустили новый альбом «The Lion King: The Gift», посвященный фильму «Король Лев». Его продюсером и куратором стала певица ...