«Книжковий Арсенал» отримав у Лондоні відзнаку «Літературний фестиваль року»

Фестиваль «Книжковий Арсенал» переміг на Лондонському книжковому ярмарку International Excellence Awards 2019 у номінації «Літературний фестиваль». Про це повідомляється у Twitter-акаунті конкурсу.

За словами журі премії, їх вразила мультидисциплінарність фестивалю: коли взаємодіють різні види мистецтв і перетинаються фахові середовища, але водночас книга залишається в центрі уваги.

«Я пишаюся неймовірно – командою, фестивалем і дотичністю до цього прекрасного проекту. А також дякую тим, хто вдихнув життя в «Книжковий Арсенал» – Ользі Жук і Юлії Лесечко, його першим натхненницям і організаторкам», – після отримання нагороди сказала генеральна директорка «Мистецького арсеналу» Олеся Островська-Люта.

Церемонія нагородження відбулась 12 березня у лондонському виставковому центрі «Олімпія».

International Publishing Industry Excellence Awards – це міжнародна премія, заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців, мета якої – продемонструвати світові досягнення й інновації видавничої справи. Номінація «Літературний фестиваль» року діє з 2016-го року.

Окрім «Книжкового Арсеналу», за нагороду змагалися ще два фестивалі – Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (Нідерланди) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія).

Фото: artarsenal.in.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Сучасні українські фільми покажуть школярам та інтегрують в освітній процес

Меморандум про співпрацю і консолідацію зусиль із використання фільмів українського виробництва в освітніх програмах загальноосвітніх шкіл було підписано між Міністерством ...

Вечеринка начинается: пивной бренд BUD и музыкальное медиа Katacult запускают проект о клубных ивентах в Украине

Известный пивной бренд BUD компании AB InBev Efes Украина вместе с музыкальным интернет-изданием Katacult запускают масштабный проект об истории украинских вечеринок.

Анти-популярность: ликерный бренд Kahlúa открывает выставку фото, у которых ноль лайков

В своей новой кампании ликерный бренд Kahlúa иронизирует над мерилом тщеславия в соцсетях: над «лайками».