«Книжковий Арсенал» отримав у Лондоні відзнаку «Літературний фестиваль року»

Фестиваль «Книжковий Арсенал» переміг на Лондонському книжковому ярмарку International Excellence Awards 2019 у номінації «Літературний фестиваль». Про це повідомляється у Twitter-акаунті конкурсу.

За словами журі премії, їх вразила мультидисциплінарність фестивалю: коли взаємодіють різні види мистецтв і перетинаються фахові середовища, але водночас книга залишається в центрі уваги.

«Я пишаюся неймовірно – командою, фестивалем і дотичністю до цього прекрасного проекту. А також дякую тим, хто вдихнув життя в «Книжковий Арсенал» – Ользі Жук і Юлії Лесечко, його першим натхненницям і організаторкам», – після отримання нагороди сказала генеральна директорка «Мистецького арсеналу» Олеся Островська-Люта.

Церемонія нагородження відбулась 12 березня у лондонському виставковому центрі «Олімпія».

International Publishing Industry Excellence Awards – це міжнародна премія, заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців, мета якої – продемонструвати світові досягнення й інновації видавничої справи. Номінація «Літературний фестиваль» року діє з 2016-го року.

Окрім «Книжкового Арсеналу», за нагороду змагалися ще два фестивалі – Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (Нідерланди) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія).

Фото: artarsenal.in.ua

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.