«Книжковий Арсенал» отримав у Лондоні відзнаку «Літературний фестиваль року»

Фестиваль «Книжковий Арсенал» переміг на Лондонському книжковому ярмарку International Excellence Awards 2019 у номінації «Літературний фестиваль». Про це повідомляється у Twitter-акаунті конкурсу.

За словами журі премії, їх вразила мультидисциплінарність фестивалю: коли взаємодіють різні види мистецтв і перетинаються фахові середовища, але водночас книга залишається в центрі уваги.

«Я пишаюся неймовірно – командою, фестивалем і дотичністю до цього прекрасного проекту. А також дякую тим, хто вдихнув життя в «Книжковий Арсенал» – Ользі Жук і Юлії Лесечко, його першим натхненницям і організаторкам», – після отримання нагороди сказала генеральна директорка «Мистецького арсеналу» Олеся Островська-Люта.

Церемонія нагородження відбулась 12 березня у лондонському виставковому центрі «Олімпія».

International Publishing Industry Excellence Awards – це міжнародна премія, заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців, мета якої – продемонструвати світові досягнення й інновації видавничої справи. Номінація «Літературний фестиваль» року діє з 2016-го року.

Окрім «Книжкового Арсеналу», за нагороду змагалися ще два фестивалі – Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (Нідерланди) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія).

Фото: artarsenal.in.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Києві влаштують виставку дизайнера фільму «Чужий»

30 травня у Довженко-Центрі відкриється виставка лауреата премії «Оскар» за найкращі візуальні ефекти, швейцарського художника Ганса Рудольфа Ґіґера (1940-2014). Про ...

Студия Сoncr3de предлагает возродить Нотр-Дам из пепла, засыпав его в 3D-принтер

Голландская студия Сoncr3de предлагает использовать 3D-печать для восстановления Собора Парижской Богоматери после пожара 15 апреля. А пепел и каменная крошка станут чернилами.

В новой инсталляции Майкла Пинского можно подышать смогом пяти городов

Геодезические купола инсталляции содержит гремучую смесь выхлопных газов. Совсем как в больших городах, где разнообразные химические испарения окутывают небоскребы и наши легкие невидимым ядовитым облаком.