MEGOGO і National Geographic оголошують про запуск сервісу National Geographic+

Із вересня цього року передплатникам MEGOGO став доступний ексклюзивний каталог програм власного виробництва телеканалів National Geographic HD і Nat Geo Wild HD.

Відтепер користувачам MEGOGO доступні кращі науково-пізнавальні програми, а саме: Космос, Марс, Геній і багато інших в рамках сервісу National Geographic+. Зручний інтерфейс дозволяє шукати програми по тематикам: Титанік, Марс, Друга світова війна, футбол, дика природа, – що може якісно і цікаво доповнити знання з потрібного предмету. Завдяки системі тегів і найбільшому каталогу документальних передач, одночасно на сервісі є більше тисячі епізодів контенту, пошук здійснюється максимально швидко і зручно.

Функціональні можливості National Geographic+ дозволяють дивитися контент в будь-який час у будь-якій точці країни. Усі епізоди можна завантажити і дивитися на пристрої без підключення до інтернету. Також одночасно можна використовувати до п’яти пристроїв, тому вся сім’я відразу може насолоджуватися високоякісними програмами National Geographic.

Новий сервіс доступний передплатникам в Україні, Казахстані, Білорусі, Азербайджані, Грузії, Латвії, Литві та Естонії. Весь контент MEGOGO представлений в форматі HD-якості і доступний для перегляду передплатникам «ТВ і Кіно: Максимальна», яка пропонує понад сто телевізійних каналів, тисячі фільмів, серіалів і мультфільмів.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.