MEGOGO і National Geographic оголошують про запуск сервісу National Geographic+

Із вересня цього року передплатникам MEGOGO став доступний ексклюзивний каталог програм власного виробництва телеканалів National Geographic HD і Nat Geo Wild HD.

Відтепер користувачам MEGOGO доступні кращі науково-пізнавальні програми, а саме: Космос, Марс, Геній і багато інших в рамках сервісу National Geographic+. Зручний інтерфейс дозволяє шукати програми по тематикам: Титанік, Марс, Друга світова війна, футбол, дика природа, – що може якісно і цікаво доповнити знання з потрібного предмету. Завдяки системі тегів і найбільшому каталогу документальних передач, одночасно на сервісі є більше тисячі епізодів контенту, пошук здійснюється максимально швидко і зручно.

Функціональні можливості National Geographic+ дозволяють дивитися контент в будь-який час у будь-якій точці країни. Усі епізоди можна завантажити і дивитися на пристрої без підключення до інтернету. Також одночасно можна використовувати до п’яти пристроїв, тому вся сім’я відразу може насолоджуватися високоякісними програмами National Geographic.

Новий сервіс доступний передплатникам в Україні, Казахстані, Білорусі, Азербайджані, Грузії, Латвії, Литві та Естонії. Весь контент MEGOGO представлений в форматі HD-якості і доступний для перегляду передплатникам «ТВ і Кіно: Максимальна», яка пропонує понад сто телевізійних каналів, тисячі фільмів, серіалів і мультфільмів.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Гельсінкі влаштують Дні українського кіно

З 22 по 24 листопада в Гельсінкі проведуть покази українських фільмів для фінської аудиторії. Фестиваль організовує Товариство українців у Фінляндії ...

Горькая пилюля: ингредиенты из сточных вод

Так как медикаменты – вещь востребованная, то на экологичность фармацевтической промышленности часто внимание обращают в последнюю очередь.

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...