MEGOGO, Планета Кіно та Blur Coffee допомагатимуть чотирилапим

Цієї неділі, 15 вересня, у Києві відбудеться благодійний показ фільму «Нью-Йорк, я люблю тебе» за підтримки міжнародного відеосервісу MEGOGO,  мережі кінотеатрів Планета Кіно та кав’ярні Blur Coffee. Зібрані кошти будуть передані до благодійного фонду Happy Paw.

Показ фільму відбудеться одразу після Всеукраїнського маршу за права тварин, який пройде вже втретє за ініціативою гуманістичного руху UAnimals. Марш стартуватиме вдень у парку імені Тараса Шевченка. А вже о 20:00 на безкоштовному кіносеансі відвідувачі зможуть придбати попкорн, каву та благодійний мерч, кошти від продажу яких надійдуть до фонду Happy Paw.

Подія відбуватиметься за адресою вул. Мечникова, 5 у кав’ярні Blur Coffee. Початок о 20:00. Вхід вільний.

Детальніше про захід за посиланням https://www.facebook.com/events/950327308660837/?ti=icl

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Социальная организация призывает подготовиться к худшему в новом учебном году

Американская некоммерческая организация Sandy Hook Promise, стремящаяся предотвратить стрельбу в школах, запустила новую кампанию к началу учебного года.

У Харкові втретє проведуть міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs

У Харкові втретє відбудеться міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs, який триватиме п’ять днів — з 25 до 29 вересня. Уперше стартує конкурс дитячого ...

Издание The Guardian назвало лучшие сериалы XXI века

Британское издание The Guardian составило список ста лучших сериалов XXI века. Первое место в рейтинге отдали американскому сериалу «Клан Сопрано», который выходил в 1999—2007 ...