Мистецтво чи технології: програма Форуму Креативних Індустрій від Carbon

Із 19 по 21 вересня в UNIT.City та Academy DTEK відбудеться IV Форум Креативних Індустрій. Це найкреативніша бізнес-подія осені, яка об’єднає експертів із 16 сегментів креативних індустрій.

Протягом трьох днів заходу на відвідувачів чекає різноманітна програма, що включає у себе виступи топових у своїй індустрії спікерів, палкі панельні дискусії на актуальні тематики, покази найцікавіших кейсів Cannes Lions, нові формати для ефективного нетворкінгу та привернення уваги до нагальних питань.

Для всіх, кому цікаві інноваційні практики у створенні арт проектів, особливо радимо відвідати серію заходів, організованих партнером Форуму Креативних Індустрій, арт-резиденцією Carbon.

Carbon – самоорганізована освітня платформа для розвитку інноваційних художніх практик на стику мистецтва і технологій. Carbon об’єднує митців, медіа-арт практиків та інших творчих діячів для створення спільних арт проектів. Основне завдання платформи в тому, щоб створити простір для виникнення інноваційних художніх практик, самореалізації арт спільноти і творчого зростання відвідувачів спільних подій.

20 вересня, у рамках IV Форуму Креативних Індустрій у залі Growth Сarbon представить серію майстер-класів, під час яких відвідувачі Форуму отримають навички створення саунд арту, медіа арт інсталяцій та мистецтва у віртуальній реальності.

  •  Майстер-клас від Дениса Волошина — «Модулярний дрон та сфери його застосування в просторі нон-академічного мистецтва»
  • Майстер-клас від Таї Кабаєвої — «Мистецтво віртуальної реальності»
  • Майстер-клас від Антона Мігунова — «Створення інтерактивних медіа-арт інсталяцій за допомогою Touchdesigner».

Важливими та актуальними будуть панельні дискусії:

20 вересня, Networking terrace:  «Монетизація, перспективи, проблеми і місце медіа мистецтва в контексті сучасної культури»

21 вересня, Networking terrace: «Мистецтво чи технології?». Під час розмови учасники з’ясують принципи взаємодії мистецтва та технологій в медіа арт проектах. Дослідять різні формати та практики в сфері нових медіа. Дізнаються як формувати та втілювати різного типу медіа арт роботи.

21 вересня особливо радимо відвідати виступ Олександри Халепи (архітектор, урбаніст, науковець, голова громадської організації «Арт резиденція Карбон») —  “Медіа арт практики як чинники творення постіндустріальних просторів”. Олександра поділиться власним досвідом перетворення постіндустріальних локацій.

“Сучасні інформаційні технології створюють нові можливості комунікації, сприяють розповсюдженню активістського руху в мистецькому середовищі, діячі якого широко застосовують новітні мистецькі практики: перформанс, саундарт, медіа мистецтво. Міські простори, постіндустріальні будівлі зокрема, перетворюються на своєрідні мистецькі лабораторії, де відбуваються діалоги та дискусії, встановлюються соціальні зв’язки та експонуються сучасні арт-проекти, тому основні види інтервенцій відбуваються саме тут.

Постіндустріальна локація – найбільш придатна для мистецьких експериментів, а медіа арт практики як чинники креативних просторів: надають нового змісту занедбаним постіндустріальним локаціям та привертають увагу суспільства до необхідності освоєння цих просторів”, — анонсувала свій виступ Олександра.

Запрошуємо всіх поринути у мистецтво майбутнього разом з арт-резиденцією Carbon під час IV Форуму Креативних Індустрій!

Придбати квитки на Форум Креативних Індустрій можна за посиланням: https://forum.creativity.in.ua/register/

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...

Где находятся лучшие аттракционы мира для детей?

Австралийская страховая компания составила своеобразные карты для каждой части света, обозначив на них места, которые наверняка будут интересны детям.

Полагаются ли ИИ авторские права?

Ведомство по патентам и товарным знакам США недавно задалось вопросом, как развитие искусственного интеллекта может повлиять на авторские права. Для чего оно обратилось к публике с рядом вопросов.