Мистецтво чи технології: програма Форуму Креативних Індустрій від Carbon

Із 19 по 21 вересня в UNIT.City та Academy DTEK відбудеться IV Форум Креативних Індустрій. Це найкреативніша бізнес-подія осені, яка об’єднає експертів із 16 сегментів креативних індустрій.

Протягом трьох днів заходу на відвідувачів чекає різноманітна програма, що включає у себе виступи топових у своїй індустрії спікерів, палкі панельні дискусії на актуальні тематики, покази найцікавіших кейсів Cannes Lions, нові формати для ефективного нетворкінгу та привернення уваги до нагальних питань.

Для всіх, кому цікаві інноваційні практики у створенні арт проектів, особливо радимо відвідати серію заходів, організованих партнером Форуму Креативних Індустрій, арт-резиденцією Carbon.

Carbon – самоорганізована освітня платформа для розвитку інноваційних художніх практик на стику мистецтва і технологій. Carbon об’єднує митців, медіа-арт практиків та інших творчих діячів для створення спільних арт проектів. Основне завдання платформи в тому, щоб створити простір для виникнення інноваційних художніх практик, самореалізації арт спільноти і творчого зростання відвідувачів спільних подій.

20 вересня, у рамках IV Форуму Креативних Індустрій у залі Growth Сarbon представить серію майстер-класів, під час яких відвідувачі Форуму отримають навички створення саунд арту, медіа арт інсталяцій та мистецтва у віртуальній реальності.

  •  Майстер-клас від Дениса Волошина — «Модулярний дрон та сфери його застосування в просторі нон-академічного мистецтва»
  • Майстер-клас від Таї Кабаєвої — «Мистецтво віртуальної реальності»
  • Майстер-клас від Антона Мігунова — «Створення інтерактивних медіа-арт інсталяцій за допомогою Touchdesigner».

Важливими та актуальними будуть панельні дискусії:

20 вересня, Networking terrace:  «Монетизація, перспективи, проблеми і місце медіа мистецтва в контексті сучасної культури»

21 вересня, Networking terrace: «Мистецтво чи технології?». Під час розмови учасники з’ясують принципи взаємодії мистецтва та технологій в медіа арт проектах. Дослідять різні формати та практики в сфері нових медіа. Дізнаються як формувати та втілювати різного типу медіа арт роботи.

21 вересня особливо радимо відвідати виступ Олександри Халепи (архітектор, урбаніст, науковець, голова громадської організації «Арт резиденція Карбон») —  “Медіа арт практики як чинники творення постіндустріальних просторів”. Олександра поділиться власним досвідом перетворення постіндустріальних локацій.

“Сучасні інформаційні технології створюють нові можливості комунікації, сприяють розповсюдженню активістського руху в мистецькому середовищі, діячі якого широко застосовують новітні мистецькі практики: перформанс, саундарт, медіа мистецтво. Міські простори, постіндустріальні будівлі зокрема, перетворюються на своєрідні мистецькі лабораторії, де відбуваються діалоги та дискусії, встановлюються соціальні зв’язки та експонуються сучасні арт-проекти, тому основні види інтервенцій відбуваються саме тут.

Постіндустріальна локація – найбільш придатна для мистецьких експериментів, а медіа арт практики як чинники креативних просторів: надають нового змісту занедбаним постіндустріальним локаціям та привертають увагу суспільства до необхідності освоєння цих просторів”, — анонсувала свій виступ Олександра.

Запрошуємо всіх поринути у мистецтво майбутнього разом з арт-резиденцією Carbon під час IV Форуму Креативних Індустрій!

Придбати квитки на Форум Креативних Індустрій можна за посиланням: https://forum.creativity.in.ua/register/

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.