MullenLowe Adventa презентувало фотовиставку «Вище неба»

У київському барі Like a Local’s (вул. Спаська, 5) відкрили фотовиставку арт-директора MullenLowe Adventa Володимира Точаненка. Експозиція під назвою «Вище птахів» складається з робіт, що зняті за допомогою дрону.

Точаненко захоплюється цифровим фото з 2009 року. Основні напрямки – пейзаж, урбаністика та мінімалізм. Рік тому відкрив для себе аерофотографію та переніс свій неповторний стиль зйомки з землі у небо.

За словами Володимира, про те, що таке фотобачок, проявник, закріплювач та друк у «червоній» кімнаті, він дізнався ще у шкільні роки». Автор має багато почесних нагород, зокрема золоту медаль FIAP, «Блакитну стрічку» FIAP, дипломи НСФХУ та Укрфото, а також – диплом та медаль міжнародного конкурсу «Professional Photographer of the Year 2011» (Велика Британія). Фіналіст міжнародного фотоконкурсу «The Art of Building 2013» (Велика Британія).

Фотовиставку Володимира організовано в рамках проекту #CREATIVEBEASTS.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.