MullenLowe Adventa презентувало фотовиставку «Вище неба»

У київському барі Like a Local’s (вул. Спаська, 5) відкрили фотовиставку арт-директора MullenLowe Adventa Володимира Точаненка. Експозиція під назвою «Вище птахів» складається з робіт, що зняті за допомогою дрону.

Точаненко захоплюється цифровим фото з 2009 року. Основні напрямки – пейзаж, урбаністика та мінімалізм. Рік тому відкрив для себе аерофотографію та переніс свій неповторний стиль зйомки з землі у небо.

За словами Володимира, про те, що таке фотобачок, проявник, закріплювач та друк у «червоній» кімнаті, він дізнався ще у шкільні роки». Автор має багато почесних нагород, зокрема золоту медаль FIAP, «Блакитну стрічку» FIAP, дипломи НСФХУ та Укрфото, а також – диплом та медаль міжнародного конкурсу «Professional Photographer of the Year 2011» (Велика Британія). Фіналіст міжнародного фотоконкурсу «The Art of Building 2013» (Велика Британія).

Фотовиставку Володимира організовано в рамках проекту #CREATIVEBEASTS.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Гельсінкі влаштують Дні українського кіно

З 22 по 24 листопада в Гельсінкі проведуть покази українських фільмів для фінської аудиторії. Фестиваль організовує Товариство українців у Фінляндії ...

Горькая пилюля: ингредиенты из сточных вод

Так как медикаменты – вещь востребованная, то на экологичность фармацевтической промышленности часто внимание обращают в последнюю очередь.

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...