Multiplex відкрив перший зал IMAX with Laser в Україні

23 квітня відбулась грандіозна вечірка на честь відкриття першого залу з канадською технологією в Україні.

Новий зал розташований у кінотеатрі Lavina IMAX Лазер (вулиця Берковецька, 6-Д). Подібна технологія вже є в кінотеатрах Лос-Анджелеса, Лондона, Дубаї, Берліна, а тепер доступна і в Києві. Окрасою залу є 21 метровий екран, який можна порівняти з футбольним міні-полем. Всього в залі 287 комфортних крісел.

Ще однією важливою особливістю IMAX with Laser є звук, який вдвічі потужніший, ніж в звичайному залі. 12-канальна акустична система включає додаткові бічні і верхні канали, тому, коли на екрані показується екшн з переслідуванням, гучними постріли — глядач точно не зможе заснути, адже мінімальний звук з рації поліцейського, або телефонний дзвінок з сюжету буде відчуватися ніби біля вуха.

У рамках відкриття нового залу відбулася і прем’єра фільму «Месники: Завершення» від Marvel, яку відвідали В’ячеслав Соломка, гурт Open Kids, Сабіна Мусіна, Андрій Трушковський та інші відомі особистості.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У киноленты «Однажды в Голливуде» есть шанс стать самой кассовой в карьере Тарантино

По состоянию на 18 августа новый фильм Квентина Тарантино «Однажды в Голливуде» собрал 180,2 миллиона долларов. Так как за рубежом ...

Для київського «Шоколадного будинку» розробили 3D-тур

Inside Production розробила 3D-тур для Мистецького центру «Шоколадний будинок». Раніше компанія створила аналогічні віртуальні тури для Музею імені Богдана та ...

Как подбодрить детей с аутизмом в первый день школы: печенье и пушистые наклейки

Особенно сильно в поддержке нуждаются дети с расстройствами аутистического спектра. Но для них она может выглядеть несколько иначе, чем для остальных детей.