На «Оскар» від України претендуватиме стрічка «Додому»

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» представлятиме Україну на премії «Оскар» в категорії «Міжнародний фільм». Про це повідомляється на Facebook-сторінці Українського оскарівського комітету.

«Додому» була єдиною стрічкою, яка брала участь в національному відборі.

Голова Українського оскарівського комітету Алік Шпилюк розповів, що у вересні цього року відбудеться обмежений прокат фільму в Україні. За правилами Американської кіноакадемії, стрічка-претендент на премію «Оскар» має бути в національному прокаті як мінімум один тиждень хоча би раз на день в період з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2019 року. За словами Аліка Шпилюка, комітет має гарантійний лист від українського дистриб’ютора фільму (компанії «Артхаус трафік»), що обмежений прокат у вересні відбудеться, але поки що невідомо, в якому кінотеатрі.
У широкий прокат «Додому» вийде 7 листопада.

Нагадаємо, світова прем’єра стрічки відбулася в травні 2019 року на Каннському кінофестивалі у межах конкурсної програми «Особливий погляд».

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.