На «Оскар» від України претендуватиме стрічка «Додому»

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» представлятиме Україну на премії «Оскар» в категорії «Міжнародний фільм». Про це повідомляється на Facebook-сторінці Українського оскарівського комітету.

«Додому» була єдиною стрічкою, яка брала участь в національному відборі.

Голова Українського оскарівського комітету Алік Шпилюк розповів, що у вересні цього року відбудеться обмежений прокат фільму в Україні. За правилами Американської кіноакадемії, стрічка-претендент на премію «Оскар» має бути в національному прокаті як мінімум один тиждень хоча би раз на день в період з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2019 року. За словами Аліка Шпилюка, комітет має гарантійний лист від українського дистриб’ютора фільму (компанії «Артхаус трафік»), що обмежений прокат у вересні відбудеться, але поки що невідомо, в якому кінотеатрі.
У широкий прокат «Додому» вийде 7 листопада.

Нагадаємо, світова прем’єра стрічки відбулася в травні 2019 року на Каннському кінофестивалі у межах конкурсної програми «Особливий погляд».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Социальная организация призывает подготовиться к худшему в новом учебном году

Американская некоммерческая организация Sandy Hook Promise, стремящаяся предотвратить стрельбу в школах, запустила новую кампанию к началу учебного года.

У Харкові втретє проведуть міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs

У Харкові втретє відбудеться міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs, який триватиме п’ять днів — з 25 до 29 вересня. Уперше стартує конкурс дитячого ...

Издание The Guardian назвало лучшие сериалы XXI века

Британское издание The Guardian составило список ста лучших сериалов XXI века. Первое место в рейтинге отдали американскому сериалу «Клан Сопрано», который выходил в 1999—2007 ...