На «Оскар» від України претендуватиме стрічка «Додому»

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» представлятиме Україну на премії «Оскар» в категорії «Міжнародний фільм». Про це повідомляється на Facebook-сторінці Українського оскарівського комітету.

«Додому» була єдиною стрічкою, яка брала участь в національному відборі.

Голова Українського оскарівського комітету Алік Шпилюк розповів, що у вересні цього року відбудеться обмежений прокат фільму в Україні. За правилами Американської кіноакадемії, стрічка-претендент на премію «Оскар» має бути в національному прокаті як мінімум один тиждень хоча би раз на день в період з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2019 року. За словами Аліка Шпилюка, комітет має гарантійний лист від українського дистриб’ютора фільму (компанії «Артхаус трафік»), що обмежений прокат у вересні відбудеться, але поки що невідомо, в якому кінотеатрі.
У широкий прокат «Додому» вийде 7 листопада.

Нагадаємо, світова прем’єра стрічки відбулася в травні 2019 року на Каннському кінофестивалі у межах конкурсної програми «Особливий погляд».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...

Где находятся лучшие аттракционы мира для детей?

Австралийская страховая компания составила своеобразные карты для каждой части света, обозначив на них места, которые наверняка будут интересны детям.

Полагаются ли ИИ авторские права?

Ведомство по патентам и товарным знакам США недавно задалось вопросом, как развитие искусственного интеллекта может повлиять на авторские права. Для чего оно обратилось к публике с рядом вопросов.