На ВДНГ проведуть Літературний Кураж Базар

7-8 вересня на ВДНГ (19 павільйон) влаштують Літературний Кураж Базар, де будуть представлені нові й старі книжки, аудіо, зі шрифтом Брайля, електронні, сучасні бестселери та вічна класика.

За словами організаторів, у книжковому маркеті візьмуть участь близько 50 видавництв, серед яких – Видавництво Старого Лева, Yakaboo Publishing, «Основи», #книголав, «Рідна мова» та «Наш Формат».

Крім цього, на локації діятимуть лекторій та «ангар», де відомі люди ділитимуться своїми знаннями та інсайтами з відвідувачами. Зокрема, письменник Марк Лівін розкаже про сторітеллінг, рестораторка Маргарита Січкар підкаже, як знайти щастя, а літературознавець Ростислав Семків прочитає лекцію «Уроки Стівена Кінга: як працює хорор». Також під час заходу відбудуться презентації книжних новинок від українських письменників.

Натхнення відвідувачам даруватимуть співачка Джамала, поет Ваня Якімов, поетеса Мартіна Макеєва, музикант Майк Кауфман-Портніков, поет й музикант Сергій Седрік Локшин, театральний рейв-бенд ЦеШо та інші.

Вартість — 150 гривень. Квитки можна замовити за посиланням.

Час роботи: 12:00 – 23:00

Вхід для дітей до 12 років, людей з інвалідністю, людей пенсійного віку, учасників АТО, вагітних та іменинників безкоштовний.

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1.

Фото: Getty Images

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Стали известны команды, которые сразятся в первых гонках электросамолетов

В следующем году в первой в мире гонке элетросамолетов Air Race E примут участие восемь международных команд.

В видеоиграх забьют 1000 голов, чтобы почтить достижение Короля футбола Пеле

Тем, кому удалось увидеть вживую игру Короля футбола Пеле, бесспорно повезло. Однако сейчас нам остается довольствоваться видеозаписями, фотографиями и архивными историями.

Гурт ТНМК створив ролик, який оповідає історію України за 5 хвилин

Гурт ТНМК презентував новий ролик під назвою «Історія України за 5 хвилин», у якому розповідається про головні події в історії ...