На ВДНГ проведуть Літературний Кураж Базар

7-8 вересня на ВДНГ (19 павільйон) влаштують Літературний Кураж Базар, де будуть представлені нові й старі книжки, аудіо, зі шрифтом Брайля, електронні, сучасні бестселери та вічна класика.

За словами організаторів, у книжковому маркеті візьмуть участь близько 50 видавництв, серед яких – Видавництво Старого Лева, Yakaboo Publishing, «Основи», #книголав, «Рідна мова» та «Наш Формат».

Крім цього, на локації діятимуть лекторій та «ангар», де відомі люди ділитимуться своїми знаннями та інсайтами з відвідувачами. Зокрема, письменник Марк Лівін розкаже про сторітеллінг, рестораторка Маргарита Січкар підкаже, як знайти щастя, а літературознавець Ростислав Семків прочитає лекцію «Уроки Стівена Кінга: як працює хорор». Також під час заходу відбудуться презентації книжних новинок від українських письменників.

Натхнення відвідувачам даруватимуть співачка Джамала, поет Ваня Якімов, поетеса Мартіна Макеєва, музикант Майк Кауфман-Портніков, поет й музикант Сергій Седрік Локшин, театральний рейв-бенд ЦеШо та інші.

Вартість — 150 гривень. Квитки можна замовити за посиланням.

Час роботи: 12:00 – 23:00

Вхід для дітей до 12 років, людей з інвалідністю, людей пенсійного віку, учасників АТО, вагітних та іменинників безкоштовний.

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1.

Фото: Getty Images

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Дома для беженцев: рулоны бетона, в которые надо «просто добавить воды»

Инженеры из архитектурной студии Cutwork создали бетонную ткань, которую можно скатывать в рулон. Если ее полить водой, она затвердевает, застывая в той форме, которую ей придали.

IY Форум Креативних Індустрій: як минув перший день

19 вересня гостинні зали UNIT.City і Академії ДТЕК приймали у себе учасників та гостей першого дня Форуму Креативних Індустрій. Головною ...

LEGO делает редизайн британских достопримечательностей

LEGO Group решила приукрасить своими кубиками ряд известных британских достопримечательностей. Показать их глазами детей, так сказать.