Нові грантові можливості: УКФ запустив програму «Мережі й аудиторії»

Український культурний фонд оголосив прийом заявок на нову конкурсну програму «Мережі й аудиторії», загальний бюджет якої становить 95 млн грн. Її мета ‒ сприяти утворенню секторальних та міжсекторальних асоціацій, громадських об’єднань і спілок заради формування консолідованої платформи для представництва мистецькими спільнотами своїх інтересів у різних сферах. Також програма покликана підтримувати активну участь делегацій українських митців та інституцій у роботі міжнародних професійних творчих мереж.

Для реалізації завдань програми, пов’язаних з мережуванням, діє 3 ЛОТи.

ЛОТ 1. Школа культурного менеджменту

Результатом проекту має бути реалізація короткострокової навчальної програми для цільової аудиторії одного з восьми культурних, креативних та аудіовізуальних секторів. У рамках ЛОТ-у УКФ підтримає 8 проектів, по одному для кожного сектору.

Бюджет: 40 млн грн.

ЛОТ 2. Участь у заходах міжнародних мереж

Результатом реалізації має стати участь української делегації зі сфери культури в одному або низці заходів міжнародної мережі, що відбувається за межами України та потенційно сприяє налагодженню міжнародних зв’язків у сфері культури.

Бюджет: 30 млн грн.

ЛОТ 3. Розвиток аудиторій

Результатом проекту має бути реалізація всеукраїнської інформаційної кампанії, спрямованої на промоцію 8 секторів культури та мистецтва.

Бюджет: 25 млн грн.

Заявки приймаються до 9 вересня 2019 року.

Більше про програму можна дізнатись за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Социальная организация призывает подготовиться к худшему в новом учебном году

Американская некоммерческая организация Sandy Hook Promise, стремящаяся предотвратить стрельбу в школах, запустила новую кампанию к началу учебного года.

У Харкові втретє проведуть міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs

У Харкові втретє відбудеться міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs, який триватиме п’ять днів — з 25 до 29 вересня. Уперше стартує конкурс дитячого ...

Издание The Guardian назвало лучшие сериалы XXI века

Британское издание The Guardian составило список ста лучших сериалов XXI века. Первое место в рейтинге отдали американскому сериалу «Клан Сопрано», который выходил в 1999—2007 ...