Нові грантові можливості: УКФ запустив програму «Мережі й аудиторії»

Український культурний фонд оголосив прийом заявок на нову конкурсну програму «Мережі й аудиторії», загальний бюджет якої становить 95 млн грн. Її мета ‒ сприяти утворенню секторальних та міжсекторальних асоціацій, громадських об’єднань і спілок заради формування консолідованої платформи для представництва мистецькими спільнотами своїх інтересів у різних сферах. Також програма покликана підтримувати активну участь делегацій українських митців та інституцій у роботі міжнародних професійних творчих мереж.

Для реалізації завдань програми, пов’язаних з мережуванням, діє 3 ЛОТи.

ЛОТ 1. Школа культурного менеджменту

Результатом проекту має бути реалізація короткострокової навчальної програми для цільової аудиторії одного з восьми культурних, креативних та аудіовізуальних секторів. У рамках ЛОТ-у УКФ підтримає 8 проектів, по одному для кожного сектору.

Бюджет: 40 млн грн.

ЛОТ 2. Участь у заходах міжнародних мереж

Результатом реалізації має стати участь української делегації зі сфери культури в одному або низці заходів міжнародної мережі, що відбувається за межами України та потенційно сприяє налагодженню міжнародних зв’язків у сфері культури.

Бюджет: 30 млн грн.

ЛОТ 3. Розвиток аудиторій

Результатом проекту має бути реалізація всеукраїнської інформаційної кампанії, спрямованої на промоцію 8 секторів культури та мистецтва.

Бюджет: 25 млн грн.

Заявки приймаються до 9 вересня 2019 року.

Більше про програму можна дізнатись за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...

Где находятся лучшие аттракционы мира для детей?

Австралийская страховая компания составила своеобразные карты для каждой части света, обозначив на них места, которые наверняка будут интересны детям.

Полагаются ли ИИ авторские права?

Ведомство по патентам и товарным знакам США недавно задалось вопросом, как развитие искусственного интеллекта может повлиять на авторские права. Для чего оно обратилось к публике с рядом вопросов.