Одеські шахраї продають фальшиві квитки в кіно

Кілька гостей кінотеатру Multiplex у Одесі постраждали від дій шахраїв. Невідомі створюють  липові QR-коди, які розміщені на електронних квитках. Фіктивні коди не зчитується системою в кінотеатрі, а постраждалим гроші за квитки не повертаються.

«Було кілька випадків, коли адміністратору залу під час посадки давали квитки для зчитування, але не виходило їх ідентифікувати через систему. Вчора ми знову зіткнулися з цією проблемою. Цього разу від дій шахрая постраждали діти, школярі, які придбали квитки з рук. Просимо всіх глядачів бути уважними і купувати тільки в касах на офіційному сайті multiplex.ua або в додатку Multiplex», – сказав генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex Віталій Писаренко.

Квитки продають через акаунти в Instagram, в основному всі із суттєвою знижкою, що сильно підкуповує жертв шахрайства.

За даним фактом співробітники кінотеатру провели власне розслідування, в результаті чого були виявлені незаперечні факти шахрайства, готується заява в правоохоронні органи.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Канівському музеї Тараса Шевченка з’явився «Заповіт» шрифтом Брайля

У Канівському музеї Тараса Шевченка з’явилася 134-та версія «Заповіту», яка написана шрифтом Брайля. Проект розробив Дмитро Ліховий – випускник курсу ...

100 лучших альбомов XXI века по версии The Guardian

По просьбе издания The Guardian  45 музыкальных журналистов и критиков определили топ 100 среди альбомов, вшедших с начала XXI века. В список вошли пластинки всех возможных ...

TAVR Media створив найзручніший спосіб слухати радіо

Tavr Media запустив додаток RadioPlayer — найзручніший спосіб слухати радіо у смартфоні.