Одеські шахраї продають фальшиві квитки в кіно

Кілька гостей кінотеатру Multiplex у Одесі постраждали від дій шахраїв. Невідомі створюють  липові QR-коди, які розміщені на електронних квитках. Фіктивні коди не зчитується системою в кінотеатрі, а постраждалим гроші за квитки не повертаються.

«Було кілька випадків, коли адміністратору залу під час посадки давали квитки для зчитування, але не виходило їх ідентифікувати через систему. Вчора ми знову зіткнулися з цією проблемою. Цього разу від дій шахрая постраждали діти, школярі, які придбали квитки з рук. Просимо всіх глядачів бути уважними і купувати тільки в касах на офіційному сайті multiplex.ua або в додатку Multiplex», – сказав генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex Віталій Писаренко.

Квитки продають через акаунти в Instagram, в основному всі із суттєвою знижкою, що сильно підкуповує жертв шахрайства.

За даним фактом співробітники кінотеатру провели власне розслідування, в результаті чого були виявлені незаперечні факти шахрайства, готується заява в правоохоронні органи.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.