Одеські шахраї продають фальшиві квитки в кіно

Кілька гостей кінотеатру Multiplex у Одесі постраждали від дій шахраїв. Невідомі створюють  липові QR-коди, які розміщені на електронних квитках. Фіктивні коди не зчитується системою в кінотеатрі, а постраждалим гроші за квитки не повертаються.

«Було кілька випадків, коли адміністратору залу під час посадки давали квитки для зчитування, але не виходило їх ідентифікувати через систему. Вчора ми знову зіткнулися з цією проблемою. Цього разу від дій шахрая постраждали діти, школярі, які придбали квитки з рук. Просимо всіх глядачів бути уважними і купувати тільки в касах на офіційному сайті multiplex.ua або в додатку Multiplex», – сказав генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex Віталій Писаренко.

Квитки продають через акаунти в Instagram, в основному всі із суттєвою знижкою, що сильно підкуповує жертв шахрайства.

За даним фактом співробітники кінотеатру провели власне розслідування, в результаті чого були виявлені незаперечні факти шахрайства, готується заява в правоохоронні органи.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Премию Оруэлла получили две книги о конфликте в Северной Ирландии

Две книги о конфликте в Северной Ирландии стали лауреатами премии Джорджа Оруэлла. Об этом сообщает британское издание The Guardian. Экспериментальный ...

Warner Bros. впервые возглавила женщина

Впервые в истории киностудии Warner Bros. компанию возглавила женщина. Ею стала бывшая руководительница BBC America Энн Сарноф, пишет The Hollywood ...

Коллекция Unobstructed – удобная одежда для людей с ограниченной подвижностью

Дизайнер Лили Пазмани задалась целью создать линейку одежды, которая была бы удобной для людей с инвалидностью, но при этом оставалась стильной и современной.