Оголошено переможців 8-го Київського міжнародного фестивалю короткометражок

8-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, що відбувся з 17 по 21 квітня в кінотеатрі «Київ», оголосив переможців.

Приз глядацьких симпатій міжнародного конкурсу отримав створений за підтримки Держкіно фільм «Кохання» Микити Лиськова.

Спеціальну відзнаку міжнародного конкурсу завоювали стрічки «Шакті» Мартіна Рейтмана, «Пан Лідерц» Луци Тот та «Омарська» Варуна Сасіндрана.

Найкращим фільмом міжнародного конкурсу визнали картину «Розбита дорога нового краю» Кавіча Неанґа.

Приз глядацьких симпатій національного конкурсу здобула стрічка «Колір фасаду: синій» Олексія Радинського.

Найкращим фільмом національного конкурсу стала стрічка «Mia Donna» Павла Острікова. До речі, ця картина отримала «Золоту Дзиґу-2019» у номінації «Найкращий короткометражний ігровий фільм».

На фестивалі було представлено понад 300 стрічок та 30 програм за п’ять днів. Дев’ятий Київський міжнародний фестиваль відбудеться у квітня 2020-го.

Фото: прес-служба фестивалю

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Гурт ТНМК створив ролик про історію України за 5 хвилин

Гурт ТНМК презентував новий ролик під назвою «Історія України за 5 хвилин», у якому розповідається про головні події в історії ...

У Гельсінкі влаштують Дні українського кіно

З 22 по 24 листопада в Гельсінкі проведуть покази українських фільмів для фінської аудиторії. Фестиваль організовує Товариство українців у Фінляндії ...

Горькая пилюля: ингредиенты из сточных вод

Так как медикаменты – вещь востребованная, то на экологичность фармацевтической промышленности часто внимание обращают в последнюю очередь.