Оля Полякова та Dzidzio зіграють у новій комедії «Зірки за обміном»

KINOROB (FILM.UA Group) разом з Secret Service Entertainment Agency розпочинають роботу над новим фільмом «Зірки за обміном» – сімейною комедією про обмін тілами. Головні ролі у стрічці виконають співачка Оля Полякова та Dzidzio.

У центрі сюжету – зірки шоу-бізнесу Поля Молякова та Хома Михайловський, які постійно конкурують між собою. Несподівано герої опиняються в тілах один одного. Вони намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

Для Олі Полякової та Dzidzio проект стане не першою акторською роботою – глядачі вже бачили зірок на великих екранах як окремо, так і разом – у комедії «Свінгери 2».

Творці фільму сподіваються, що за результатами проект перевершить комедії «DZIDZIO Контрабас», «DZIDZIO Перший раз» та обидві частини «Свінгерів».

«Якісні українські комедії захоплюють все більше глядачів та стають все більш популярними, — зазначає продюсер Єгор Олесов. – А особливо цікавий та потрібний жанр сімейної комедії. Для створення «Зірок за обміном» ми об’єднали зусилля з провідними професіоналами шоу-бізнесу та сподіваємося, що ця співпраця й наш спільний досвід принесуть чудовий результат. Попри яскравий розважальний формат фільму, наша історія передусім про справжні цінності й стосунки та про емоції, що властиві кожному з нас».

Режисером стрічки виступить Олексій Даруга. Сценарій напишуть Сергій Касторних та Артур Петров. Оператором-постановником стане Юрій Король. Продюсери – Михайло Ясинський, Єгор Олесов, Наталія Юхно, Оля Полякова.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Назвали лауреатов премии People’s Choice Awards 2019

10 ноября состоялась 45-ая церемония награждения премией People’s Choice Awards 2019, которая показывает предпочтения зрительской аудитории США. Награды получили любимые зрителями ...

Українська стрічка «Атлантида» отримала Гран-прі на кінофестивалі у Мінську

Антиутопія «Атлантида» Валентина Васяновича здобула Гран-прі 26-го Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад», який проходив у Мінську з 1 по 8 листопада. Про ...

Опасная штука – чай: социальная реклама призывает быть поосторожнее с кипятком

80% всех ожогов, от которых страдают дети в Пакистане, вызваны совершенно обыденными ситуациями: разлитым горячим чаем.