Оля Полякова та Dzidzio зіграють у новій комедії «Зірки за обміном»

KINOROB (FILM.UA Group) разом з Secret Service Entertainment Agency розпочинають роботу над новим фільмом «Зірки за обміном» – сімейною комедією про обмін тілами. Головні ролі у стрічці виконають співачка Оля Полякова та Dzidzio.

У центрі сюжету – зірки шоу-бізнесу Поля Молякова та Хома Михайловський, які постійно конкурують між собою. Несподівано герої опиняються в тілах один одного. Вони намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

Для Олі Полякової та Dzidzio проект стане не першою акторською роботою – глядачі вже бачили зірок на великих екранах як окремо, так і разом – у комедії «Свінгери 2».

Творці фільму сподіваються, що за результатами проект перевершить комедії «DZIDZIO Контрабас», «DZIDZIO Перший раз» та обидві частини «Свінгерів».

«Якісні українські комедії захоплюють все більше глядачів та стають все більш популярними, — зазначає продюсер Єгор Олесов. – А особливо цікавий та потрібний жанр сімейної комедії. Для створення «Зірок за обміном» ми об’єднали зусилля з провідними професіоналами шоу-бізнесу та сподіваємося, що ця співпраця й наш спільний досвід принесуть чудовий результат. Попри яскравий розважальний формат фільму, наша історія передусім про справжні цінності й стосунки та про емоції, що властиві кожному з нас».

Режисером стрічки виступить Олексій Даруга. Сценарій напишуть Сергій Касторних та Артур Петров. Оператором-постановником стане Юрій Король. Продюсери – Михайло Ясинський, Єгор Олесов, Наталія Юхно, Оля Полякова.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.