Пластикове занурення: у Києві відбулась презентація виставки «Wrapped in Plastic»

З 17 по 20 жовтня у Києві тривала інтерактивна виставка «Wrapped in Plastic», на якій презентували однойменну серію короткометражного мультсеріалу, знятого у стоп-моушені. Захід організовувала арт-група Plastikwood, яка прагне висвітлювати екологічні проблеми в Україні та світі за допомогою анімації, перформансу та інтерактивних інсталяцій.

Впродовж 4 днів на виставку завітало понад 1500 гостей, третину з яких складали діти різного віку.

Відвідувачі мали можливість побачити світ пластикових відходів зсередини, пройшовши лабіринтом з інсталяцій шлях Гарбі – героїні мультфільму. Наприкінці шляху на глядачів чекав перегляд короткометражного мультфільму у спеціально побудованому для заходу кінотеатрі.

Загальна площа інсталяцій склала більше 1000 м2, підготовчі роботи тривали 2 місяці, а для створення інсталяцій артисти використали понад 300 кг пластикового сміття та більше 1000 м поліетілену: від пакетів, до стрейтч- та будівельної плівки.

На прохання глядачів організатори продовжують виставку та показ мультфільму. Тож відвідувачі зможуть ще побачити експозицію 25 і 26 жовтня. 31 жовтня на гостей чекатиме Геловінський маскарад із вечіркою, а 2 та 3 листопада розширена та доповнена новими інсталяціями виставка знову буде доступною для перегляду.

Адреса: Київ, вул. Ярославська, 57.

Більше про подію можна дізнатись за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Гельсінкі влаштують Дні українського кіно

З 22 по 24 листопада в Гельсінкі проведуть покази українських фільмів для фінської аудиторії. Фестиваль організовує Товариство українців у Фінляндії ...

Горькая пилюля: ингредиенты из сточных вод

Так как медикаменты – вещь востребованная, то на экологичность фармацевтической промышленности часто внимание обращают в последнюю очередь.

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...