Про Національний художній музей України знімають фільм

У Києві знімають документальний фільм про Національний художній музей України. Режисером стрічки виступає Андрій Загданський – автор фільмів «Вагріч і чорний квадрат», «Тротуари Парижа», «Помаранчева зима», «Мій батько «Євген»», «Тлумачення сновидінь» та інших.
Задум, за словами режисера, з’явився одразу після Революції гідності.

«Хотілося подивитися на те, яким є українське суспільство зараз, як воно розвивається, подивитися на Україну, так би мовити, «в розрізі», зробити справжній документальний «український фільм». І якщо океан можна дослідити лише за однією краплиною, країну можна дослідити, взявши одну інституційну установу», – каже Загданський.

Режисер вважає, що йому поталанило з можливістю зафільмувати процес створення таких великих виставкових проектів як «Явлення. Пам’ятки Братського монастиря» і ретроспективна виставка Олександра Богомазова (відкриття експозиції заплановане на початок травня 2019 року).

Фільм з робочою назвою «Національний музей» спільного виробництва AZ Films LLC (USA) & MaGiKa Film (Ukraine) знімається у жанрі direct cinema, тобто камера лише спостерігає за життям, без втручання, акторської гри, будь-яких коментарів або інтерв’ю.
На екрани стрічка має вийти восени 2019 року.

Фото: Олесь Бадьо

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

TV show must go on: 6 сериалов, переживших второе рождение

По случаю возвращения на экраны сериала «Беверли Хиллз» вспоминаем и другие популярные телепроекты, восставшие из телевизионного пепла годы спустя.

Оголошено фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2019»

Журі книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2019» визначило фіналістів у номінаціях «Література для дорослих» та «Література для дітей». Про це ...

У Києві презентують виставку про перехідні стани людини

22 серпня в галереї «Лавра» відкриється виставка «Blue Monday» художників Романа Михайлова, APL315 і Бориса Кашапова. Початок відкриття — о ...