Реперка Alyona Alyona стала номінанткою міжнародної музичної премії Anchor

Українська реп-виконавиця Alyona Alyona стала однією з шістьох номінантів на міжнародну музичну премію Anchor.

«Її слова течуть, шиплять, крутяться, відбивають ритм і біжать з шаленою швидкістю. Одним словом: вау. Масивний, динамічний драйв, поставлений на ритми, що качають. Alyona Alyona є прикладом для наслідування в Україні, хоча їй лише за 20. Її відео, де вона гордо танцює, як вулична королева у своєму рідному місті Баришівка, або грає роль казкової матріархині в антиутопічному світі, переглядають мільйони глядачів», – зазначають в описі номінантки.

Також на премію претендують соул-співачка Celeste і колектив Drahla з Великої Британії, норвезька поп-співачка Moyka, нідерландський гурт Feng Suave та китайський колектив The Hormones.

Премію Anchor впроваджено у 2016 році. Журі конкурсу оцінює якість музики під час живих виступів артистів та не звертає увагу на популярність виконавців чи продажі їхніх альбомів. Щороку нагороду присуджують на фестивалі Reeperbahn в Гамбурзі. Цього року церемонія нагородження відбудеться 21 вересня.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.