Реперка Alyona Alyona стала номінанткою міжнародної музичної премії Anchor

Українська реп-виконавиця Alyona Alyona стала однією з шістьох номінантів на міжнародну музичну премію Anchor.

«Її слова течуть, шиплять, крутяться, відбивають ритм і біжать з шаленою швидкістю. Одним словом: вау. Масивний, динамічний драйв, поставлений на ритми, що качають. Alyona Alyona є прикладом для наслідування в Україні, хоча їй лише за 20. Її відео, де вона гордо танцює, як вулична королева у своєму рідному місті Баришівка, або грає роль казкової матріархині в антиутопічному світі, переглядають мільйони глядачів», – зазначають в описі номінантки.

Також на премію претендують соул-співачка Celeste і колектив Drahla з Великої Британії, норвезька поп-співачка Moyka, нідерландський гурт Feng Suave та китайський колектив The Hormones.

Премію Anchor впроваджено у 2016 році. Журі конкурсу оцінює якість музики під час живих виступів артистів та не звертає увагу на популярність виконавців чи продажі їхніх альбомів. Щороку нагороду присуджують на фестивалі Reeperbahn в Гамбурзі. Цього року церемонія нагородження відбудеться 21 вересня.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Социальная организация призывает подготовиться к худшему в новом учебном году

Американская некоммерческая организация Sandy Hook Promise, стремящаяся предотвратить стрельбу в школах, запустила новую кампанию к началу учебного года.

У Харкові втретє проведуть міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs

У Харкові втретє відбудеться міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs, який триватиме п’ять днів — з 25 до 29 вересня. Уперше стартує конкурс дитячого ...

Издание The Guardian назвало лучшие сериалы XXI века

Британское издание The Guardian составило список ста лучших сериалов XXI века. Первое место в рейтинге отдали американскому сериалу «Клан Сопрано», который выходил в 1999—2007 ...