Софія Ротару стала хедлайнеркою дня-відкриття на Atlas Weekend

Українська співачка Софія Ротару стане хедлайнеркою Дня української музики на Atlas Weekend. Про це повідомляється на Facebook-сторінці музичного фестивалю.

День української музики на Atlas Weekend відбудеться 9 липня. Вхід буде вільний.

У цей день відвідувачі фестивалю також зможуть почути таких виконавців як «Скай», ONUKA, O.Torvald, Yuko, Khayat, Павло Зібров, «Агонь», Артем Пивоваров, Злата Огневич, NK, Alelseev та інші.

Atlas Weekend 2019 триватиме на ВДНГ з 9 по 14 липня. Хедлайнерами стали A$AP ROCKY, Ліам Ґаллагер, Black Eyed Peas, The Chainsmokers та «Сплін».

Фото: atlasweekend.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Харкові втретє проведуть міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs

У Харкові втретє відбудеться міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs, який триватиме п’ять днів — з 25 до 29 вересня. Уперше стартує конкурс дитячого ...

Издание The Guardian назвало лучшие сериалы XXI века

Британское издание The Guardian составило список ста лучших сериалов XXI века. Первое место в рейтинге отдали американскому сериалу «Клан Сопрано», который выходил в 1999—2007 ...

Прес-конференція з нагоди відкриття KYIV MEDIA WEEK «Час змін»

Перший день KMW відзначився важливою подією — прес-конференцією «Час змін» з нагоди відкриття медіафоруму, в якій вперше взяв участь Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський. Він розповів про своє бачення діяльності об’єднаного міністерства, а також майбутнього держфінансування аудіовізуального контенту.