Stella Artois підтримує Emoveo

27 серпня в Gallery83 було презентовано арт-проект «Emoveo» за участю авторів Тетяна Русецька, Тетяна Колісник, Поліна Кузнєцова, Євгеній Примаченко. Експозиція виставки складається з живописних полотен, а також скульптури.

27 серпня в Gallery83 було презентовано арт-проект «Emoveo» за участю авторів Тетяна Русецька, Тетяна Колісник, Поліна Кузнєцова, Євгеній Примаченко. Експозиція виставки складається з живописних полотен, а також скульптури.

Назва виставки «Emoveo» (лат. — вражаю, хвилюю) відсилає нас до роздумів про природу емоцій і почуттів. Емоції — це особливий вид психологічних станів людини. «Мова емоцій» одна для всіх живих істот на нашій планеті. У повсякденному житті ми, навіть не замислюючись, пускаємо в хід ці поняття: вони спонукають нас до дії, опановують нашими думками, провокують зробити той чи інший вчинок. Емоції і почуття притаманні кожній людині. Але чи замислюємося ми, що це таке і в чому відмінності між цими поняттями, як вони впливають на наше життя, і як навчитися їх зчитувати.

Тетяна Русецька в серії своїх робіт ділиться з нами емоційно-позитивістським гедоністичним відчуттям присутності моментів щастя, їх вловимістю в повсякденному і тактильному світі. Ця пасторальна притча має одночасно багато спільного і мало спільного з дійсністю, так як є внутрішнім камертоном сприйняття реальності художником. Відкрита емоція, з якою художник ділиться з глядачем цієї своєї реальності має універсальну мову, він так само простий і складний як жест, звук, слово.

Тетяна Колісник проектує свої власні емоції на полотно, ототожнюючи їх з фемінними кодами. Так, емоція знаходить вигляд у вигляді художнього образу. Кожна емоція, яку продукує жіноча свідомість, кожен посил, який випромінює жіноче тіло, в той чи інший період часу, має потужний енергетичний посил. Неможливо відчути два однакових почуття — вони всі унікальні за своєю природою, а значить і неможливо створити два однакових портрета емоції.

У живописі Поліни Кузнєцової переважає якась жорсткість і напруженість художньої мови — явні контрасти світлого і темного, виразний контур, різка передача світлотіні. У роботах художниці вживаються сьогоденне і вічне, вони нагадують магічний реалізм. Вона звертається до вічних тем, іноді до міфології, але в розрізі сучасності і сучасних засобів вираження. Поліна Кузнєцова: «Я зазвичай закохана в свою натуру. Не виходить ліпити з першого зустрічного, що заманеться, хоч якою б прекрасною не була  людина чоловік зовні. Швидше навпаки, я краду «історію», краду емоції у тих, кого вийшло пізнати. Я повинна знати все найпотаємніше, людина повинна мені довіряти, відкритися, тоді вийде відмінна картина».

Євгеній Примаченко в своїй серії скульптур робить спробу вловити і передати інтимне, камерне, стан напівтемряви, в якому він досліджує тендітну жіночу пластику, вловиму лише в короткий проміжок часу.

Дар’я Біленко, куратор виставки:

«Для всіх творчих людей дуже важлива емоційна сторона їхнього життя, з цього складається їх сутність — піддавшись емоціям або короткочасному спалаху почуттів може народитися на світ твір мистецтва. У проекті «Emoveo» мені, як куратору, хотілося за допомогою візуальної мови показати процес становлення емоційного бекграунду кожної людини. Сучасне мистецтво — це рефлексії, але не тільки зовнішніх тенденцій і реалій, а й, в першу чергу, внутрішніх станів. Автори Тетяна Русецька, Тетяна Колісник, Поліна Кузнєцова, Євгеній Примаченко — дуже різні як особистості, але в їхній творчості простежується об’єднуюча риса  — здатність до емоційного резонансу за допомогою своїх робіт».

Виставка «Emoveo» — це проект з невербальною складовою — емоційний провідник між глядачем і автором, між героєм роботи і зовнішнім світом. У роботах авторів закладені емоційні коди, за якими можна зчитувати сенси.

 Партнером заходу виступив всесвітньо відомий пивний бренд — Stella Artois. Цей преміальний лагер відомий не тільки своїм вишуканим легким смаком. Один з провідних брендів компанії AB InBev Efes традиційно підтримує соціально-значимі культурні ініціативи в Україні. Наприклад, Stella Artois активно підтримує розвиток кінематографа в Україні. А сьогодні бренд розширює сферу культурних проектів, в яких зацікавлений, і вже готовий говорити з аудиторією про образотворче мистецтво.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.