Створять туристичний маршрут по локаціям зйомок серіалу «Чорнобиль»

Управління туризму та промоцій КМДА спільно з туроператорами планує запустити туристичний маршрут по локаціям зйомок міні-серіалу «Чорнобиль», який створив американський канал NBO. Про це йдеться в повідомленні Управління.

В КМДА розглядають можливість створення кількох маршрутів – від короткого до більш тривалого. Акцент ставився на тому, щоб маршрути охопили місця зйомок серіалу у столиці та у Чорнобильській зоні. За задумом, гіди розповідатимуть цікаві історії про зйомки «Чорнобиля» та інформацію про локацію.

До речі, «Чорнобиль» став найкращим серіалом за оцінкою найвідомішого міжнародного рейтингу IMDb (9,7 бала з 10).

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Как подбодрить детей с аутизмом в первый день школы: печенье и пушистые наклейки

Особенно сильно в поддержке нуждаются дети с расстройствами аутистического спектра. Но для них она может выглядеть несколько иначе, чем для остальных детей.

Устали от одиночества: украинские замки зарегистрировались в Tinder

В приложении для знакомств Tinder появились профили украинских замков-одиночек. Они, как и люди, тоже ищут новые знакомства. «Я уже более ...

Вікторія Ярмощук розроблятиме стратегію розвитку вітчизняного кінематографу

Стратегією розвитку галузі кіно в Україні відтепер опікуватиметься Вікторія Ярмощук – радниця Міністра культури України, виконавча директорка Української Кіноасоціації та директорка української медіаконсалтингової компанії Media Resources Management.